dr Jacek Pypkowskidr Jacek Pypkowski - zdjęcie profilowe

dr Jacek Pypkowski

Pan Doktor jest wybitnej klasy chirurgiem tarczycy, chirurgiem ogólnym, a jednocześnie doskonałym klinicystą.

Zachęcamy do rejestracji wszystkich pacjentów z ...

Zachęcamy do rejestracji wszystkich pacjentów z problemami chirurgicznymi, a w szczególności tych kwalifikowanych do operacji tarczycy, lub skierowanych przez lekarzy endokrynologów do takiej operacji.

Pan Doktor wykonuje szereg zabiegów ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym oraz zabiegi w znieczuleniu ogólnym w ramach chirurgii jednego dnia.

Podczas wizyty przeprowadzan...

Najlepszy chirurg od tarczycy. Zoperował mnie bez powikłań rok temu w Szpitalu Pulmonologii w Bydgoszczy. Opieka fantastyczna. Doktor bardzo rzeczowy, konkretny, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo ciepły i empatyczny. Polecam!

Lekarz naprawdę godny polecenia. Bardzo dobry fachowiec. Miałam usuwany płat tarczycy. Przed operacją Pan doktor wszystko doskonale wyjaśnij i odpowiedział na zadane pytania. Operacja wykonana perfekcyjnie. Od razy u mówiłam po wybudzeniu. Blizna goi się super. Do tego Pan doktor ma dużo empatii dla pacjenta. POLECAM!!!

Dr Pypkowski operował mnie z powodu raka tarczycy. Oprócz tego, że jest ogromnym specjalistą w tym co robi, to jest fantastycznym, ciepłym człowiekiem z wspaniałym podejściem do pacjenta. Wielu lekarzy powinno brać przykład z doktora. Polecam gorąco wszystkim pacjentom oczekujacym profesjonalnego podejścia z dużą dozą empatii i uśmiechu. 👍

Bardzo kompetentny lekarz. Rana po operacji tarczycy zagoiła się bardzo dobrze. Zadnych powikłań pooperacyjnych.

I ja chciałam dorzucić moją skromna opinię na temat doktora Pypkowskiego. Po raz pierwszy spotkałam się z tym ciepłym człowiekiem prawie 5 lat temu. Pan doktor wyciął mi prawie całą tarczycę (pomagał mu wtedy pan Doktor Paweł Wierzchowski, którego z tego miejsca pozdrawiam). Wcześniej była rozmowa wstępna/wywiad lekarski. Pan doktor ujął mnie z jednej strony profesjonalizmem, a z drugiej takim „ludzkim” podejściem do pacjenta – dla mnie liczy się to ogromnie. Co to znaczy? Mówił jasno, zrozumiale, co i jak się będzie ze mną działo, ciachnął gardło i zaszył tak, ...

I ja chciałam dorzucić moją skromna opinię na temat doktora Pypkowskiego.
Wcześniej była rozmowa wstępna/wywiad lekarski. Pan doktor ujął mnie z jednej strony profesjonalizmem, a z drugiej takim „ludzkim” podejściem do pacjenta – dla mnie liczy się to ogromnie. Co to znaczy? Mówił jasno, zrozumiale, co i jak się będzie ze mną działo, ciachnął gardło i zaszył tak, że nawet sam miał problem z wypatrzeniem podczas drugiej wizyty, co u mnie operował :) (po 5 latach kojarzył, że już kiedyś byłam pacjentką pana doktora). I cały czas, zarówno podczas pierwszej jak i drugiej wizyty w gabinecie, jak również na oddziale po zabiegu/operacji, na Jego twarzy widniał uśmiech, który najbardziej wystraszonego pacjenta uspokajał  I do tego spokojny ton głosu i żarcik od czasu do czasu :)
Niestety w moim stosunkowo niedługim życiu miałam niestety dość dużo okazji do zapoznania się ze środowiskiem lekarzy, pan doktor jest na pierwszym miejscu mojej listy ulubionych, kompetentnych i uśmiechniętych lekarzy :)
Jeśli ktoś musi powierzyć swoje zdrowie chirurgowi, to serdecznie polecam rączki Doktora Jacka Pypkowskiego – wie co robi :)
Chciałam napisać więcej, miałam ułożone całe wypracowanie, ale i tak to mało, by wyrazić wdzięczność i zachwyt wobec tej niesamowicie sympatycznej osoby. Z całego serca dziękuję panie doktorze.

Składam serdeczne podziękowania dla Pana doktora za wykonaną operację. Niesamowity człowiek, który nie dość, że jest profesjonalistą, to swoją postawą i zaangażowaniem sprawia, że pacjent ma głębokie przeświadczenie o tym, że znalazł się we "właściwych rękach" oraz że wszystko będzie dobrze. Moje przerażenie zamienił Pan na ten "dodatkowy uśmiech", który zawsze będę kojarzyć z Pana osobą i ciepłem, które od Pana emanuje. Paula Graczyk

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej operacji usunięcia tarczycy zpowodu raka i skierowaniem mnie do Gliwic ,gdzie jestem jestem dalej leczona.

Super lekarz!!!!szkoda,że takich lekarzy jak pan doktor jest na lekarstwo.Szczerze z ręką na sercu mogę polecić tego lekarza.Dziękuję całemu oddziałowi "Tarczyc"jesteście wspaniali.

Bardzo kompetentny i rzeczowy. Świetny fachowiec, świetny kontakt z pacjentem. Potrafi rozładować stres przed i po zabiegu. Szczególnie można zauważyć to podczas porannych obchodów - zdecydowanie odbiegało to od moich wyobrażeń uformowanych przez filmy o chirurgach :). Zapewne wszyscy moi przedmówcy zapamiętali pewne powiedzenie doktora, które rzucał na korytarzu przed wyjściem z oddziału, tuż po wypiciu porannej kawki :). Nie gada nie pytany ale na pytania odpowiada szczegółowo i precyzyjnie w języku zrozumiałym dla pacjenta (nie używa terminologi medycznej, jeżeli pytający sam jej też nie używa) - ale trzeba pytać ...

Nie gada nie pytany ale na pytania odpowiada szczegółowo i precyzyjnie w języku zrozumiałym dla pacjenta (nie używa terminologi medycznej, jeżeli pytający sam jej też nie używa) - ale trzeba pytać dokładnie. Nie lubi dywagować, stąd należy przed zadaniem pytania zastanowić się dobrze o co pytamy. W przeciwnym wypadku ustala limit pytań :).
Operuje w zespole ze swoimi stałymi współpracownikami (Szpital Jurasza w Bydgoszczy).
Polecam go wszystkim, którzy szukają chirurga.
Jestem po zabiegu niemal doszczętnego usunięcia tarczycy, jak zapisane jest w wypisie szpitalnym.

Bardzo dziękuję panie doktorze, tak trzymać - wdzięczny pacjent Krzysiek.

jestem tydzień po operacji tarczycy zabieg był udany operował mnie dr. Pypkowski bardzo dobry i sympatyczny chirurg dziekuje panie dokt.pacjentka