dr n. med. Jacek Rogala

USG

Pan doktor ewidentnie śpieszył się do domu – byłam jedną z ostatnich pacjentek. Wg. mnie badanie wykonane pobieżnie – moja subiektywna ocena. Nic mi nie pasuje z wcześniej dodanych opinii..

Pan doktor ewidentnie śpieszył się do domu – byłam jedną z ostatnich pacjentek.
Wg. mnie badanie wykonane pobieżnie – moja subiektywna ocena.
Nic mi nie pasuje z wcześniej dodanych opinii..

Polecam! Swietny kontakt z pacjentem, lekarz zainteresowany, uwazny, ciekawy. Robi dokladny wywiad przed usg, wszystko tlumaczy. Jest bardzo cierpliwy i pozytywnie nastawiony do pacjenta.

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Polecam tego lekarza. Kompetentny, uprzejmy, posiada ogromną wiedzę którą doskonale przekazuje pacjentom. Dokładnie ogląda historię choroby, analizuje konkretny przypadek. Jestem pod wrażeniem!

Doskonały kontakt z pacjentem. Dokładnie tłumaczy i wyjaśnia badanie oraz wyniki. Byłem dwukrotnie i polecam.

Pan doktór zanim przeprowadził badanie zrobił ze mna wywiad lekarski. Przejrzał poprzednie wyniki usg tarczycy. Wykonał je bardzo dokładnie , omawiając je na "gorąco". Bardzo dokładnie opisał wynik do lekarza kierującego. Polecam. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem .