dr n. med. Jacek Rogoń

Chirurg dziecięcy

Wybraliśy się do Dr.Rogoń po 2 tygodniowym , domowym leczeniu zastrzału na kciuku mojej 5 letniej córki. Niestety domowe sposoby zawiodły.Po konsultacji z pediatrą rozpaczliwie poszukiwałam chirurga który zobaczył by moją córkę teraz i zaraz. Pan dr. nas przyjoł tego samego dnia po mmoi telefonie mimo poznej wieczornej pory!!! Jest fantastyczny i wie jak postepować z malutkimi pacjentami, widac że podchodzi do nich z sercemm. Jestem bardzo zadowolona z mojej wizyty, czeka nas kolejna za pare dni. Podoba mi się fakt iż doktor próbuje innych metod, delikatniejszych zanim jest potrzeba na metody bardzoej inwazyjne.

Super lekarz z powołania bardzo oddany pacjentom taki swój człowiek

Super lekarz z powołania bardzo oddany pacjentom taki swój człowiek

bardzo dobry lekarz, przejmujący się i dbajacy o pacjenta

bardzo dobry lekarz, przejmujący się i dbajacy o pacjenta

zajebisty lekarz, polecam wszystkim. profesjonalista w swoim fachu. do tego mily i z poczuciem humoru.

wspaniały specjalista,wspaniały człowiek

wspaniały specjalista,wspaniały człowiek

WSPANIAŁY CZŁOWIEK,WSPANIAŁY LEKARZ.URATOWAŁ MOJEJ NIEPEŁNOSPRAWNEJ CÓRCE ŻYCIE.DO KOŃCA ŻYCIA BĘDĘ MU WDZIĘCZNA ZA TO JAKIM JEST CZŁOWIEKIEM.