Szanowni Państwo!

Szanowni Państwo!

Proponuję Państwu konsultacje z zakresu chirurgii dziecięcej i ortopedii urazowej (u dzieci w wieku od 1 miesiąca do 18 roku życia) oraz operacje w trybie „chirurgii jednego dnia” korzystając z sali operacyjnej Szpitala Dziecięcego Polanki im. M. Płażyńskiego w Gdańsku. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku - rocznik 1988.

Moje atuty to:
1. doświadczenie zdobyte w czasie pracy w:
- Klinice Chirurgii i Urologii Dzieci i Młod...

Podziękowania dla Pana doktora za przeprowadzenie zabiegu plastyki wałów +płytki paznokciowej wrastającego paznokcia, profesjonalne podejście i zaangażowanie po zabiegu Pan doktor wieczorem zadzwonił zapytać jak dziecko się czuje i czy wszystko w porządku, jeszcze kilka dni i palce się zagoją ale po trzech tygodniach Pan doktor zaproponował jeszcze zdjęcie kontrolne palców, jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecam każdemu Pana doktora kto ma podobne problemy

Bardzo konkretny,rzeczowy doktor ,przyjął nas z dnia na dzień,wyjaśnił i ustalił plan działania ze złamaną kością piszczeli u czteroletniego synka.Przeprowadził nas przez ten stresujący okres,dając poczucie,że jesteśmy w dobrych rękach.Doktor ma świetne podejście do dzieci.Już jutro jedziemy do doktora do gabinetu na zdjęcie gipsu-dziękujemy!

Przemiły lekarz, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył i uspokoił a co najważniejsze ma super podejście do małego pacjenta . 4-latka która potrafi zrobić u lekarza niezły cyrk u tego Dr-a nawet nie pisnela . Wyszła z uśmiechem na twarzy

Super lekarz z powołania bardzo oddany pacjentom taki swój człowiek

Super lekarz z powołania bardzo oddany pacjentom taki swój człowiek

Wybraliśy się do Dr.Rogoń po 2 tygodniowym , domowym leczeniu zastrzału na kciuku mojej 5 letniej córki. Niestety domowe sposoby zawiodły.Po konsultacji z pediatrą rozpaczliwie poszukiwałam chirurga który zobaczył by moją córkę teraz i zaraz. Pan dr. nas przyjoł tego samego dnia po mmoi telefonie mimo poznej wieczornej pory!!! Jest fantastyczny i wie jak postepować z malutkimi pacjentami, widac że podchodzi do nich z sercemm. Jestem bardzo zadowolona z mojej wizyty, czeka nas kolejna za pare dni. Podoba mi się fakt iż doktor próbuje innych metod, delikatniejszych zanim jest potrzeba na metody bardzoej inwazyjne.

bardzo dobry lekarz, przejmujący się i dbajacy o pacjenta

bardzo dobry lekarz, przejmujący się i dbajacy o pacjenta

zajebisty lekarz, polecam wszystkim. profesjonalista w swoim fachu. do tego mily i z poczuciem humoru.

wspaniały specjalista,wspaniały człowiek

wspaniały specjalista,wspaniały człowiek

WSPANIAŁY CZŁOWIEK,WSPANIAŁY LEKARZ.URATOWAŁ MOJEJ NIEPEŁNOSPRAWNEJ CÓRCE ŻYCIE.DO KOŃCA ŻYCIA BĘDĘ MU WDZIĘCZNA ZA TO JAKIM JEST CZŁOWIEKIEM.