dr Jacek Roik

Radiolog

1,5

Okropny ! Beznadziejny ! Zupełny brak kompetencji. Niekulturalny i niekontaktowy. Jestem dość schorowanym człowiekiem a do PANA DOKTORA TRAFIŁAM ZASTĘPCZO i miałam wrażenie że Pan doktor boi się mnie jako pacjenta i pragnie abym jak najszybciej opuściła gabinet. Parę razy usłyszałam że Pan nie ma już dla mnie czasu bo inni pacjenci czekają (moja wizyta trwała 10 minut a pacjentów nie było ani przede mną ani za mną. Po prostu czarny humor - radzę omijać z daleka.

Wydaje się byc calkowicie niekompetentny czemu wbrew pozorom jego tytuly naukowe przeczom.. Moze poprostu juz przekwitł naukowo.. Totalnie problematyczny i dla zaoszczedzenia paru groszu przychodni, w ktorej przyjmuje gotow ludzi do grobu niemalze wyslac..(takie jest moje subiektywne ale szczere odczucie)