lekarz Jacek Rola

Zgłosiłem się do lekarza Jacka z bólem stopy, lekarz wydaje się trafnie zdiagnozował schorzenie, jednak podczas wizyty nie dowiedziałem się nic na temat leczenia i powodów wystąpienia bólu. Pan Jacek podczas ciągle dążył do rozmowy na temat inny niż moja choroba, ponadto przeprowadził w mojej obecności prywatną rozmowę telefoniczną. Wizytę oceniam jako strata czasu.

Przyszlam do lekarza z problemem z łopatką i skolioza. pan doktor nawet sie nie przyjrzal ani nie pokierowal dalej ale za to miał czas snuć opowieści dziwnej treści na temat tego że w przyszłości będę matką żoną i kochanką więc powinnam dbać o swoje zdrowie(mam 18 lat) . Ok ale nie po to przyszlam. nie dowiedziałam się niczego i straciłam tylko czas na dojazd do lublina

Pan doktor miał dla mnie mało czasu, najbadziej był zainteresowany ustaleniem terminu następnej wizyty

lekarz kompetentny i godny polecenia innym

lekarz kompetentny i godny polecenia innym

NIE JESTEM ZADOWOLONY ZBYWA ABY ZALICZYć ILOść A NIE JAKOSC NIE POLECAM

NIE JESTEM ZADOWOLONY ZBYWA ABY ZALICZYć ILOść A NIE JAKOSC NIE POLECAM

lekarz bardzo mi pomógł, w koncu postawił diagnozę -uraz miałam 4.06.i do tej pory t.j 13.08-bolało nie kolano.Byłam u pana doktora po raz pierwszy ale napewno bedę do niego chodzić na wizyty.POLECAM"

Super lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjentów. Pod każdym względem muszę przyznać że nie żaluje iż udałam się na tą wizytę.

Pan doktor bardzo pomógł mi w dalszym leczeniu otwartego złamania kości, które źle się zrastało... Naprawdę jestem zachwycony, bo widzę znaczną poprawę po rehabilitacji jaką mi polecił i mam duża nadzieję wrócić do pełnej sprawności! Gorąco polecam!

Trudno znaleźć równie tępego ignoranta, lubi ładne obmacywać ładne pacjentki i zapraszać je na "prywatne wizyty".