Myślę, że dla Pana doktora czas na emeryturę. Widać, że już mu się nie chcę. Chodziłam do niego 15 lat. Czas na zmiany.

Chodziłam do niego regularnie i nigdy nie bylo żadnych problemów. Niestety okazało się że mam mięśniaki macicy. Pan doktor mnie przebadał, postawił diagnozę... I chciałam dowiedzieć się co mnie czeka, co robić mając niepewną perspektywę przyszłości, czym tak naprawdę jest dla mnie ten guz? Udzielono mi bardzo profesjonalnej odpowiedzi, cytuję: a doktor Google pani zna? Dla zdrowych ludzi to dobry doktor, tym kobietom, którym okazało się, że tak jak ja mają z zdrowiem mają coś nie tak - nie polecam. Chyba, że chcesz poczuć się jak intruz i śmieć.

Lekarz naprawdę godny polecenia. Bardzo miły, wszystko szczegółowa wyjaśnia oraz poświęca tyle czasu ile potrzeba pacjentce

Gorąco polecam. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Gorąco polecam. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

ok może być ale żadko robi usg jeśli jest się w ciąży

ok może być ale żadko robi usg jeśli jest się w ciąży

Lekarz godny polecenie prowadzi moją 2 ciąże i nie mam żadnych zastrzeżeń.Sympatyczny konkretny uprzejmy wizyty na wysokim poziomie a nie płace ani złotówki i nigdy nie padła z ust doktora propozycja by te wizyty były prywatne.Personel doktora tak jak i On przesympatyczny. POLECAM

Jeżeli byłaby możliwość ocenienia na 6 to tez bym tak oceniła. Jest to lekarz, który dokładnie wszystko tłumaczy, stwarza bardzo sympatyczną i pełną zaufania atmosferę! Jeżeli była taka potrzeba to przymował mnie poza kolejką, dodatkowo! Wzór lekarza. Najpierw jest czlowiekiem, później lekarzem!

bardo polecam tego lekasza bo jest sietny

bardo polecam tego lekasza bo jest sietny

Lekarz, któremu zaufałam 10 lat temu, późniejsze inne przychodnie przynosiły rozczarowania. powróciłam do dr Romana i nie zamienię Go na żadnego innego. Nie zgodzę się, że uważa, że młodym nic nie dolega, od 16 rż miałam u Niego kompleksową opiekę, a teraz przed ciążą, zawsze służy czasem i pomocą!Jedynym minusem (który nie jest zarzutem do Pana doktora)to, że nie pracuje w szpitalu i nie będzie przy mnie w razie pobytu.

zdecydowanie dobry lekarz mily kompetentny wszystko dobrze wytlumaczy pacjentce

zdecydowanie dobry lekarz mily kompetentny wszystko dobrze wytlumaczy pacjentce