NAJLEPSZY ! kompetentny,fachowy, z sercem na dłoni, ma "złoty" dotyk ,daje ogromną siłę do walki,wiarę i nadzieję. DZIĘKUJĘ

DZIĘKUJĘ

świetny w tym co robi. polecam z czystym sumieniem. ( Pan Jacek- sumienny, zawsze odpowie na każde pytanie) mały minusik- zbyt mało czasu poświecone pacjentowy ( w czasie wizyty rozrywany z kazdej strony )

Świetny człowiek i fachowiec. Doskonałe podejście do dzieci. Nigdy nie straszy rodzica jakąś chorobą zanim nie ma pewności. Polecam

Polecam, najlepszy rehabilitant! Ma bardzo dużą wiedzę i praktyczne umiejętności pracy z dziecmi.