dr n. med. Jacek Ruciński

Chirurg ogólny

Nie miałam szczęścia do lekarzy,a tu przypadkiem trafiłam na dr.Rucińskiego. Polecam zdecydowanie. Jedyny człowiek w fartuchu,przy którym się czuje,że Ty i Twoje zdrowie jest ważne. Szacunek, Panie Jacku. Bardzo miło Pana wspominam, polecam i wiem,gdzie się w razie potrzeby udać. Przywrócił mi Pan wiarę w lekarzy.Sylwia

Znam Pana doktora od wielu lat. Fachowość, kompetencja, miły i sympatyczny, wszystko tłumaczy przystępnym językiem. Według mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Zdecydowanie polecam.

Nie wiem nawet co napisać, tak niesamowity jest ten lekarz. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że to najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Tak jak pisali przedmówcy- z powołania. Miły, sympatyczny, przystępnie wyjaśnia i daje zrozumiałe rady prowadzące do jak najlepszego rozwiązania problemu. Jak wszyscy wiemy, istnieje takie zjawisko jak czarny PR. To właśnie czyni jeden z komentarzy. Anonimowo można wszystko napisać. Jeżeli dalej nie wierzycie, to idźcie i przekonajcie się sami. Nie sądziłem, że TACY ludzie jeszcze istnieją na Ziemi. Chapeau bas, Panie Jacku :)

Jestem zachwycona. 2 lata temu miałam usuwane u doktora znamiona, niebezpieczne. Zaimponowało mi profesjonalne podejście, miła atmosfera i kompetencja-doktor cierpliwie tłumaczył, doradzał, kierował, sugerował. Po zabiegu (dość spore znamiona) prawie nie ma śladu. Małe cieniutkie blizenki. Polecam każdemu- najlepszy profesjonalista w Mińsku

Znakomity doktor. Erudyta. Otwarty na ludzi i prawdziwy lekarz w sensie klasyki Hipokratesa. Wiedza, doswiadczenie, cierpliwosc i znakomite podejscie do pacjenta. Klaniam sie Panu Panie doktorze pozostaje z szacunkiem JAN

Bardzo miły, sympatyczny. Wiedza, doswiadczenie, cierpliwosc i znakomite podejscie do pacjenta. Wnikliwe badanie, trafna diagnoza, wyjasni "po ludzku" i zaradzi. Lekarz z powołania. Krzysztof

Krzysztof

Bardzo miły, sympatyczny. Doradził dobrze, zabieg wykonał perfekcyjnie-usuwanie znamion-nie widac w ogole śladu, piękny krój. Innym razem odradził, wytłumaczył-i dobrze nie popełniłam błędu ! polecam !

Powiem krótko PARTACZ JAK WSZYSCY LEKARZE OBECNI I BYLI Z MIŃSKIEGO SZPITALA. Lepiej wystrzegać się tych typów Ruciński rzeźnik Wróbel, Pilichowski, Lusawa itd itp

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Mińsk Mazowiecki"?

Maciej Langner

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93

Mariusz Mazur

Chirurg ogólny
NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce