dr n. med. Jacek Rudy

Neurolog

Panie Doktorze, Panie Jacku. Wielki szacun. Do gabinetu ciężko się dostać, ale przynajmniej tą drogą mogę Panu podziękować za wystawioną dla mnie receptę ( dzięki mojej mamie (z resztą, cudowna kobieta - pomyślała o mnie). Nie wierzę, że znajduje Pan jeszcze czas na czytanie poczty.Podziwiam.Szanuję za poświęcony czas.Pozdrawiam i wierzę w to,że przepisany CORTINEFF - tabletki pomogą, jak zwykle dobrze podjęta decyzja.

Wspaniały specjalista pod każdym względem. Bywałem u wielu psychiatrów i żaden nie pomógł mi jak dr Jacek Rudy.

Pan doktor to nie tylko dobry neurolog ale takze psychiatra. Przez wiele lat sie leczylam ale nikt tak mi nie pomogl jak pan doktor. POD KAZDYM WZGLEDEM POLECAM.

Leczę się u w/w lekarza od lat wraz z mężem. Wykrył jako pierwszy nowotwór (oponiak)i przez lata jest wsparciem dla mojej rodziny nie tylko jako lekarz ale można powiedzieć przyjaciel chociaż sam o tym nie ma pojęcia. Polecam gorąco ponieważ nie spotkałam na swojej drodze drugiego tak wyrozumiałego i rozumiejącego innych lekarza. Katarzyna Skowrońska

Katarzyna Skowrońska

jest bardzo dobry to co robi rzeby kazdy poswiecil tyle czasu pacjentowi

jest bardzo dobry to co robi rzeby kazdy poswiecil tyle czasu pacjentowi

Bardzo mi pomaga, myślę że wrócę do sił by udżwignąć ciężar tzw życie.

Bardzo mi pomaga, myślę że wrócę do sił by udżwignąć ciężar tzw życie.

super lekarz kompetentny w swoim zakresie leczenia

super lekarz kompetentny w swoim zakresie leczenia

super specjalista, dokładnie analizuje problem zdrowotny i bez problemu dochodzi do przyczyny

Lekarz, który dał mi drugie życie, przywrócił mi świadomość , uwolnił od lęków i dał nadzieję, że z chorobą można wygrać, albo chociaż nauczyć się z nią żyć. Dobry lekarz, ale przede wszystkim dobry człowiek. Polecam.

nie dość że malo sympatyczny to jeszcze za wypisanie recepty bierze dodatkowo 50 zł to jest zdzierstwo

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Kormoranów 128/23
85-432 Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-235 Bydgoszcz
Awimed
Hallera 2C
Bydgoszcz
"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz