lekarz Jacek Salwowski

Miałam laserowe usuwanie niedrożne żyły.Zabieg przebiegł sprawnie,szybko i bez bólu .Pan Doktor to specjalista w swoim fachu.Każdemu polecam.

Próbowałam kilkakrotnie umówić się na następną wizytę u doktora Salwowskiego. Lekarz bardzo uczciwy. Lecz za każdym razem odbierał telefon bardzo niemiły i niekompetentny pan. Szkoda bo doktor straci wielu pacjentów

Lekarz z dużym sercem, życzliwy i serdeczny. Pełny profesjonalizm.Miałam zabieg usuwania żylaków laserowo prywatnie i na NFZ. Nie odczułam żadnej różnicy. Mogę polecić z pełną odpowiedzialnością.

Bylam u Pana Doktora na wizycie, zbadal mnie i uznal ze lepiej zajmie sie mna inny lekarz do ktorego podal mi namiar. Bylam pewna ze tak czy siak za wizyte zaplace, poniewaz mnie badal i stracil na mnie troche czasu... a kiedy zapytalam ile place za wizyte odpowiedzial ze przeciez w niczym mi nie pomogl wiec za nic nie bede placic! Takze jesli obawia sie ktos lekarza, dla ktorego ten zawod to tylko zbijanie kasy to Pana Salwowkiego z pewnoscia polecam... Spokojnie i milo wszystko wyjasni i z tego co widze do kazdego podchodzi jak czlowiek :)

Muszę powiedzieć że mam 38 lat i jak , każdy z nas mam rodziców , siostry i kuzynów . I każdy z nas miał rózne choroby i powikłania z nimi związane . I pełną świadomością państwu powiem że , takiego lekarza jak P. Jacek Salwowski nie spotkałam w swoim życiu .Pełen ciepła i naprawdę profesjonalista w chirurgii.Naprawde zyciowy człowiek , bardzo mi pomógł i prowadził mnie do końca choroby , a ponadto osiągalnie prywatnie , zawszwe gdy niepokojłam się bo wyglądały moje nogi trochę żle , dzwoniłam do pana doktora , nawet w niedzielę i ciepłym głosem mówić co mam robić i uspokajał że jak by cokolwiek się działo on jest pod telefonem i zawsze mam dzwonić . Kochani ilu lekarzy się tak zachowuje ?? Nie boję się powiedzieć ,że to cudowny człowiek jako LEKARZ , a także jako CZŁOWIEK ! Wszystkiego co najlepsze mu życzę !! I jest jeszcze jedno , nie robi tego jak inni dla pięniędzy . Miałam dwie operacje prywatnie bo NFZ musiałabym bardzo długo czekać , a stan mój na to mi nie pozwalał . Pan doktor każdą wizytę przygotowującą do operacji miałam bezpłatnie i po operacji także , zapłaciłam tylko za operacjie , przy kórej było 5 osobowy personel , któremu trzeba też zapłacić i śmiem twierdzić że ta suma , ktorą zapłaciłam nie była wygórowana , dzieląc to na cały personel , to panu doktorowi nie zawiele zostało . Polecam wam kochani pana doktora napewno się na nim nie zawiedziecie . ZAPEWNIAM . Z podziękowaniem pacjentka irena .

Bardzo miły i uprzejmy człowiek , specjalista na najwyższym poziomie

Bardzo miły i uprzejmy człowiek , specjalista na najwyższym poziomie

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz, cierpliwy, wyrozumiały. Po prostu lekarz z powołaniem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Tak trzymać Panie doktorze!!!!

Taki powinien byc lekarz...kazdy lekarz... Z wyrazami szacunku G.P.

Taki powinien byc lekarz...kazdy lekarz...
Z wyrazami szacunku

G.P.

Brak słów poprostu pełen profesjonalizm

Brak słów poprostu pełen profesjonalizm

Świetny specjalista, godny polecenia i zaufania lekarz. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Dodatkowo wizyta przebiega bezstresowo, bo to niezwykle sympatyczny i miły człowiek.