dr n. med. Jacek Schmidt

Laryngolog

Przychylam się do opinii współpacjentów, oddział jest super, leczenie, kompetencja, wyżywienie, wystrój. Dzięki Panu Panie doktorze czujemy się jak europejczycy.

Do ostatniej soboty uważałem że lekarze to kolejna biała śmierć po cukrze i mące. Panie Doktorze dzięki Panu wróciła mi wiara w Służbę Zdrowia.

Panie Doktorze dzięki Panu wróciła mi wiara w Służbę Zdrowia.

Kochany Panie Doktorze, niech Pana Bóg błogosławi, niech będzie Pan zdrowy i szczęśliwy. Jest Pan najcudowniejszym lekarze jakiego dotąd poznałam.

Miły Pan doktor, jeszcze nikt nie zlecił mamie tyle badań jak na razie 5+. No i nie było żadnych sugestii itp.;)

Diagnoza i zabieg w tak krótkim czasie to cud, w Warszawie usiłowałem leczyć się już 2 lata. Gdybym znał wcześniej dr mój koszmar trwałby krótko. Dałem wszystko na 5 poza ilością poświęconego czasu, ale to chyba nie dr wina tylko systemu pracy. POZDRAWIAM

bardzo dobry lekarz dzieki niemu zyje-szybko zdiagnozowal u mnie grozna chorobe,zoperowal i wyleczyl.do tego wysoka kulltura i profesjonalizm.dziekuje

Pan Schmidt wzbudza DUŻE zaufanie. Konkretny aż do bólu, działa i wie co robi. Warto było choć na początku miałem mieszane uczucia.

Doktor Schmidt jest najlepszym lekarzem jakiego poznałam. Jest bardzo miły ,kulturalny a przede wszystkim przyjazny dla pacjenta, wspaniały i ciepły człowiek. Serdecznie polecam.

Super doktor choć zaganiany, diagnoza mistrzowska, kompetencja i klasa sama w sobie. Na nowo mogę pracować zawodowo. DZIEKUJĘ Panie Jacku. Jacek Szopski

Jacek Szopski

konkretnie mówił i dał rade, szkoda ze teraz sie trzeba spieszyc ale to juz chyba nie wina Doktora. Polecam