dr n. med. Jacek Schmidt

Laryngolog

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Dba o pacjenta i jest bardzo delikatny. Serdecznie polecam. Irenka.

Irenka.

Wszystko odbyło się szybko, na początku myślałem ze aż za, ale Pan doktor to specjalista wysokiej klasy. POLECAM

jest OK! i tyle na temat. Głowa nie boli. Doktorze proszę wybaczyć wystawiam ten komentarz po 3 miesiącach ale musiałem się upewnić że jest ok. Pozdrawiam J. Ramzesowski

Mieszkam w Warszawie od urodzenia, ale takiego miłego i do tego kompetentnego doktora jeszcze nie spotkałam. Czytałam Pana artykuły w internecie, polecam je moim znajomym. Serdecznie pozdrawiam

Dobry doktor, kompetentny, miły. POLECAM! A swoją drogą czytałam Pana publikacje w nazdrowie.pl, czy na swojej stronie może Pan zrobić cykl drobnych artykułów o chrapaniu?:)

Doktor zabrał się do mnie ostro, szybka diagnoza i masa badań. Na początku ciut mnie drażnił, ale w końcu nie boli ucho i słyszę dzwonek do drzwi.

Doktor mnie szybko zdiagnozował i przekonał do operacji,było ciutkie strachu ale jestem zadowolony! Polecam bardzo pana wszystkim moim znajomym a to twarde wojskowe chłopaki

Jestem pod wrazeniem, Pan doktor mile mnie zaskoczył. Poczułem sie wreszcie jak pacjent a nie intruz. Zycze wszystkiego naj.. Panie Doktorze

Dobry lekarz, wypytał o wszystko i zainteresował się tematem. Trzy wizyty i jestem znów zdrowy. Konkretny i podchodzący indywidualnie do pacjenta.

Wypowiem się krótko widać że mój imiennik to lekarz wojskowy medycynę zna nie tylko praktycznie, i tyle