dr Jacek Schmidt

Laryngolog

Bardzo profesjonalny przebieg wizyty. Badanie i zabieg z użyciem sprzętu najnowszej generacji. Sprawnie i szybko. Holistyczne podejście do procesu leczenia. Pacjent czuje się ważny, szanowany i bezpieczny na każdym etapie. Serdecznie polecam.

Doktor Schmidt wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, która w połączeniu z wybitnymi umiejętnościami daje znakomite efekty. Syn miał kilka lat temu operację i jest bardzo zadowolony, a ja również ze swoich wizyt i teraz polecam, bo warto.

Miałem problem z zalegająca woskowina. Użyłem patyczków higienicznych i zatkałem sobie ucho więc musiałem skorzystać z pomocy lekarza. Szybka i skuteczna pomoc. Polecam wszystkim Pana Doktora.

Byłam u kilku laryngologów, uważam ,że lekarz ma niesamowicie dużą wszechstronną wiedzę. Miałam od 3 lat zawroty głowy i na pewno nie zdziwi nikogo informacja ,ze wielu lekarzy już rozłożyło ręce . Lekarz wysłuchał, zbadał, zrobił wszelkie badania i zaczęliśmy leczenie. Było to jakiś czas temu, dzisiaj czuje się o niebo lepiej, przemiły Pan Doktor, polecam.

Lekarz z powołania, dokładny, któremu zależy na pacjencie, a nie tylko na kasowaniu pieniędzy. Byłem z mamą, która leczyła się w przychodni w Aleksandrowie przez pół roku i nic. Pan Doktor zbadał, wykonał wszystkie badania i dziś już mamy wyniki oraz zaczynamy odpowiednie leczenie. Rewelacyjnie wyposażony, pięknie wyglądający i nowoczesny gabinet na ul. Kopernika. Takich lekarzy w dzisiejszych czasach, to spotyka się już bardzo rzadko. Gorąco polecam.

Pan Doktor jest profesjonalistą skupionym na pacjencie i jego problemie. Potrafi słuchać i poświęcić odpowiednia ilość czasu na wizytę. Jestem bardzo zadowolona, ze trafiłam do tak kompetentnego lekarza, który z cierpliwością i uśmiechem odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam każdemu wizytę u tego specjalisty.

Lekarz był bardzo sympatyczny i przyjazny, co jest istotne w przypadku pacjenta, którym jest dziecko. Sprawnie dokonał diagnozy i przedstawił jasno etapy leczenia; duża kultura i kompetencje. Polecam

Odwiedziłem w swoim życiu już wielu lekarzy i rzadko widzi się takie zaangażowanie i rzetelność. Lekarz wszystko wyjaśnił i przedstawił szczegółowy plan leczenia, wraz ze wspólnym oglądaniem obrazu z endoskopu. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny i indywidulane podejście do pacjenta, polecam Pana Doktora!

Doktor Schmidt operował mi zatoki kilka lat temu, do tej pory wizyty kontrolne przeprowadzam u niego, jestem bardzo zadowolona z podejścia i kompetencji doktora. Polecam.

Świetny specjalista - fachowa wiedza, profesjonalizm, przyjazne podejście do pacjenta, dalsza dostępność po konsultacji również pod telefonem. Najlepszy laryngolog, u którego miałem okazję się leczyć, bezkonkurencyjny, a było ich już kilku ;) Polecam. 10/10