dr n. med. Jacek Shmidt

Laryngolog

Straszny cham!!! Wiedza minimalna, a arogancja maksymalna! Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo trafna diagnoza i leczenie zabiegowe(zmniejszanie małzowin nosowych falami radiowymi-nowa metoda -nie boli!!)Dolegliwości ustapiły wreszcie oddycham.

Operował mojego synka i ojca ,bardzo miły. Szkoda... -nie wiedziałam ze bawidamek mną sie nie zainteresował:)

Facet za bardzo idzie na skróty, nie prowadzi kartoteki pacjenta, karierowicz zbiera kase na nową furę. Uwaga bawidamek

Precyzja i fach w ręku:)bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz. przeszłam u niego operacje przegrody nosa i wszystko co naprawił mi funkcjonuje bez zarzutu:)

Najlepszy laryngolog jakiego spotkałam. Uratował mnie przed poważnymi powikłaniami. miły, kompetentny i bardzo rzeczowy.Polecam

Pierwszy lekarz w moim życiu, który mnie nie lekceważył i odpowiadał spokojnie na wszystkie moje pytania. Jeżeli musicie korzystać z pomocy chirurgicznej to gorącą polecam Pana dr. Shmidta.