lekarz Jacek Sikorski

Najlepszy Lekarz Chirurg jakiego znałam. Wiedza lekarska i wszechstronna, praktyka, poczucie humoru, nie owijał w bawełnę, czasem się denerwował, ale zawsze pomógł, zainteresował się każdym, kto się do Niego zwrócił i naprawdę tego potrzebował...Tych pacjentów są tysiące... Robił to co każdy Lekarz powinien robić- ratował każde ludzkie życie. Można było na Nim polegać. Nie zostawił bez pomocy nikogo, nawet kosztem własnego czasu, sił. Czasem spotyka się Lekarzy z powołania, z planu Pana Boga. I On takim Lekarzem był..i jest...Miałam zaszczyt tego doświadczyć , to obserwować. Dziękuję...

Najlepszy Lekarz Chirurg jakiego znałam.
Dziękuję...

Wspaniały chirurg, profesjonalista, bardzo dobra opieka medyczna oraz świetny kontakt z pacjentem. Polecam. M.Ch.

dla mnie to ten człowiek ma problemy psychiczne i sam nadaje sie do leczenia.ci co piszą ze to świetny człowiek i specialista na 100% nie mieli z nim kontaktu.leczyłam sie u niego wielokrotnie teraz za to płace zdrowiem.odradzam zdecydowanie!!

nie polecam!!! chcialam zbadac stan zdrowia dziecka po ciezkim upadku a pan dr powiedzial ze takim rodzicom powinno sie " leb ukrecic"! za niedopilnowanie. Plakac mi sie chce bo kocham córeczkę i swiata poza nią nie widzę, a upadek byl wypadkiem. Lekarz nie zbadal dziecka bo stwierdził,że sie na tym nie zna i kazał jechać do wrocławia bo tam sa pediatrzy. Co za szpital! co za specjaliści?!

Tego pana nie można nazwać lekarzem. W czasie wizyty u niego w poradni najpierw był opryskliwy, nieprzyjemny i złośliwy, a następnie wyrzucił mnie z krzykiem z gabinetu nawet nie oglądając moich ran pooperacyjnych. A powodem było tylko to, że nie chciał czytać ręcznie wypisanego skierowania. Odniosłam wrażenie, że uważa się za taką wielką gwiazdę chirurgii, że nie będzie oglądał moich ran i ściągał szwów.

doktor zrobil mi trzy operacje ciezkie i dalej ciesze sie zyciem

doktor zrobil mi trzy operacje ciezkie i dalej ciesze sie zyciem

operował moją córke przed laty i teraz zrobi to znowu super chirurg konkretny to chirurg nie psychiatra a jak sie komuś chce pozalici to polecam psychiatre nie chirurga

Sama nie jestem pacjentką pana Doktora, ale często obserwuje, jak zajmuje się chorymi ludzmi, jak ich wysłuchuje, bada, wyjaśnia niezrozumiałe sprawy. A póżniej piodejmuje konkretną decyzję, która ma szansę uratować Człowiekowi życie. Niejednokrotnie widziałam jak Pan Doktor przejmuje się swoimui pacjentami, jak przeżywa razem z nimi ich ból, załamania, strach.I jak próbuje podejść z optymizmem do każdego człowieka. Polecam Pana Doktora, to normalny, komkretny, bardzo kompetentny lekarz chirurg,nie boi się podejmować ciężkich wyzwań, a do tego jeszcze pogodny, życzliwy, uczciwy, o wysokiej kulturze osobistej człowiek. P.O.

Polecam lekarza jako pacjent. Byłem operowany i widziałem jaka jest opieka. Złe opinie , to chyba tylko nieznajomość tematu. Opieka całego personelu bardzo dobra. Wszystko z uśmiechem i dla dobra pacjenta. Miło i czysto. Zbigniew Szulc

Zbigniew Szulc

Ten lekarz o ile mozna nazwać go lekarzem, jest opryskliwy, arogancki, nie da się poprowadzić z nim spokojnej rozmowy, stresuje pacjenta itp. Robi cos, zeby robić, bez wczesniejszej dokladnej diagnostyki. Nie pokladal nadziei w mojej babci, twierdząc, ze jest juz stara i nic z niej nie będzie. W innym szpitalu dało się wszystko zrobić, babcia ma się dobrze, a gdyby tam się dalej leczyła, to juz by umarła. NIE POLECAM!!!