lekarz Jacek Sikorski

czy to jest lekarz??? zdecydowanie nie.. nie potrafi zorganizować tak czasu wizyty by poświecić go pacjentowi, woli zajmować się telefonem. Chodziłam do niego na wizyty po wypadku komunikacyjnym na wszelkie moje skargi bólowe odpowiadał boli bo musi boleć a leki hmm bez zastanowienia przepisywał mi pochodne morfiny czy tez koteiny co mnie oszałamiało. Przez tego człowieka zaprzestałam leczenie i do dziś czuje ciągły ból.Wszystkie wizyty wyglądały tak jak by był w gabinecie za kare a my ludzie cierpiący jesteśmy jego przekleństwem. Możliwe że w szpitalu spisuje sie lepiej ale w przychodni jest katastrofa

Naprawdę szczerze polecam świetny lekarz osobiście jestem bardzo zadowolona z tego co dla mnie zrobił Bardzo go lubię

mogę szczerze powiedzieć że to nie tylko lekarz ale również człowiek,uległam poważnemu wypadkowi i bardzo mi pomógł gdyby nie on to dzisiaj by mnie tu nie było.Dziękuję.

kapitalny lekarz, doskonale zna sie na tym co robi i potrafi doskonale komunikować się z pacjentem, oby takich lekarzy było więcej, szczerze polecam,w 100% perfekcja

Dla mnie ten Pan powinien pracować w fabryce na taśmie. Podchodzi do pacjenta jak do przedmiotu. Słyszałem, że kiedyś był dobrym chirurgiem. Sądzę, że w chwili obecnej powinien już szykować się na emeryturę. Chyba jest zmęczony tym zawodem!

super facet operowal mnie w lipcu na kamienie zolciowe jestem z tej operacji bardzo zadowolony pacjent bogdan m

jest po prostu lekarzem ktory trafia w sedno choroby bez glebszego jej wyszukiwania--polecam

WSPANIAŁY LEKARZ!! URATOWAŁ MOJEJ MAMIE ŻYCIE.. A MI NAPRAWIŁ KOLANKO:) SYMPATYCZNY,PRACOWITY... CUDOWNY CHIRURG! POLECAM

super lekarz, znajacy sie na chirurgii

super lekarz, znajacy sie na chirurgii

Nie chciałabym byc wredna ale ta blizna i te zachowanie nie były zbytnio profesjonalne