lekarz Jacek Składzień

Neurolog

1,6
1,6

"Lekarz" bez powołania! Totalny brak szacunku do pacjenta. Wywyższa się i ma za nic człowieka. Zgłosiłam się z problemami kręgosłupa. Miałam ze sobą wynik badania RTG z opisem podejrzenia pewnej diagnozy - zapytałam co ona właściwie może oznaczać i powtórzył tę diagnozę mówiąc, "no to właśnie to znaczy". Żadnego, nawet najmniejszego wytłumaczenia. Zapytałam również o skierowanie na rezonans to stwierdził, że rezonans mam sobie zrobić prywatnie. Uprzedzam, że jak najbardziej istnieją przesłanki do wykonania tego badania, gdyż po to otrzymałam skierowanie do neurologa od lekarza rodzinnego - w celu poszerzenia diagnostyki. Na całej wizycie niczego się od tego człowieka nie dowiedziałam. Nasuwają się najgorsze epitety w stronę tego "lekarza". Dlaczego on nadal przyjmuje pacjentów?!

Lekarz nie podchodzi do sytuacji poważnie,zapisuje leki na epilepsie tylko na kilka dni nie wykonuje eeg mówiąc że rok temu było wszystko w porządku

Okropny lekarz ! Mam zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego, p.skladzien powiedział on tez ma problem z kręgosłupem że jego też boli i jakoś z tym zyje. Nic żadnej pomocy ,żadnego zainteresowania,stracony czas . Wielkie rozczarowanie panem doktorem 😡 . Nie polecam ,nie ma sensu chodzić do kogoś takiego!

W ostaniach latach muszę dużo chodzić po lekarzach, ale kogoś takiego jak on to jeszcze nie spotkałem. Facet nadaje się do zamknięcia w jakimś PRL-owskim skansenie (miałby predyspozycje do pracy w sklepie mięsnym za komuny). Sprawia wrażenie jakby robił w ogóle łaskę, że rozmawia z pacjentami. Nie zapisał mi żadnych leków, a moje pytania dotyczące choroby i przyczyny nie zapisania żadnych leków, potraktował tak jak bym chciał podważyć jego kompetencje. Poszedłem do innego neurologa (prywatnie), który dokładnie wyjaśnił mi przyczyny moich dolegliwości i ich konsekwencje dla mnie oraz zapisał mi leki łagodzące objawy choroby. Jak myślę o doktorze Składzieniu, zastanawiam się po co właściwie opłacam składkę zdrowotną.

A ja mam dobre zdanie nt. tego lekarza. Moja mama się u niego leczy. Na początek zlecił szereg badań, m. in. na boleriozę... i to był strzał w 10, choć inni lekarze nawet nie brali tego pod uwagę! Moim zdaniem lekarz kompetenty, próbuje znaleźć przyczynę bólu, a nie tylko przepisywać leki przeciwbólowe, jak co niektórzy... Może i niezbyt nadskakuje pacjentowi, ale przede wszystkim chodzi chyba o trafioną diagnozę?

Zupelny brak kompetencji i podejscia do pacjenta. Wogole nie stara sie pomoc, tylko w arogancki sposob pokazuje, ze jestes nikim przy nim. Tacy ludzie jak on nigdy nie powinni zostac lekarzami. Zswcydowanie nie polecam. Sredniowieczne podwjscie do pacjenta.

Każdemu pacjentowi lekarza Składzienia odradzam wizytę u tego pseudospecjalisty. Niech nie idzie do niego nikt, kto nie lubi być traktowany jak przedmiot w gabinecie lekarskim. Zimny, apodyktyczny, zarozumiały gbur, który robi łaskę, że w ogóle przyjmuje pacjentów. Moja Mama przeszła przez niego gehennę płacząc po nocach. JEDNA WIELKA PARANOJA.

Moja Mama przeszła przez niego gehennę płacząc po nocach.
JEDNA WIELKA PARANOJA.