Ten lekarz to Anioł, Prowadził moje 3 ciąże od początku do końca, to on odbierał porody a nie było łatwo. Każdej mamie go polecam do prowadzenia swojej ciąży Ja się na nim nigdy nie zawiodłam, nigdy nie miałam momentu zawahania czy może coś mnie lub dziecku zagrażać , wiedziałam i czułam sie pod dobrą opieką, czy to na wizytach i badaniach jak i w szpitalu. Polecam !!!

Dla mnie najlepszy lekarz, prowadził moje 3 ciąże, zawsze "znalazł" trafne zagrożenia i pomógł je rozwiązać. Przeprowadzał mi również operację w szpitalu na NFZ. Nie kosztowało mnie to nic. Super lekarz, człowiek, fachowiec - konkretny, rzeczowy, trzeba pytać - wszystko wyjaśni. Kleperbabą nie jest i dobrze.

Najlepszy z tych, do których trafiłam! Profesjonalny, cierpliwy i bardzo delikatny ;-)

Po prostu rewelacyjny specjalista! Dzięki Niemu urodziłam cudowną córeczkę, podczas gdy inni lekarze nie dawali mi na to szansy. A poza tym to bardzo przemiły człowiek :)

profesjonlista, godny zaufanie, najlepszy lekarz pod słońcem, dzięki niemu mam wnuka - tak, mam - wyrwał go z rąk "lekarza rakarza" POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMOM :)

dlaczego niektórzy płacą za wizytę prywatną 150 zł.a niektórzy 180 zł.? Mimo, ze to jest wizyta nie jednorazowa?

Kompetentny, konkretny,udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania dotyczące leczenia.Polecam!

Najlepszy, najwspanialszy, przemiły lekarz! Wysokiej klasy specjalista, niezwykle uprzejmy i kompetentny! Prowadził moja ciąże od 5 tygodnia do dnia porodu i każda wizyta u Pana doktora była dla mnie przyjemnościa. Mam 35 lat i była to moja trzecia ciąża. Ale z tak wspaniałym lekarzem spotkałam się po raz pierwszy mimo ze byłam u wielu ginekologów w ciągu swojego życia!

Najlepszy lekarz jakiego znam. Byłam w zagrożonej ciąży od 4 tygodnia. pomagali mi specjaliści z Warszawy. Jedynym lekarzem, który naprawdę mi pomógł i doprowadził ciążę do szczęśliwego rozwiązania jest TEN właśnie lekarz. Córeczka narodziła się czasie i zdrowa. Polecam każdemu. Delikatny, konkretny i zna się na rzeczy. Prawdziwy lekarz. Polecam, polecam, polecam. Takich lekarzy potrzeba Nam więcej

profesjonalista a do tego przemiły, opanowany, zbudzający zaufanie

profesjonalista a do tego przemiły, opanowany, zbudzający zaufanie

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Seminaryjna 8 lok. 6
85-326 Bydgoszcz