lekarz Jacek Skórczewski

Ginekolog położnik, USG

Cudowny lekarz. Przeprowadził zabieg z powodu nietrzymania moczu który wykonał po mistrzowsku. Jakość mojego życia wzrosła 100% co wpłynęło na wiele decyzji uszczęśliwiając mnie. Brak mi słów aby podziękować za całokształt podejścia do problemu.

dlaczego niektórzy płacą za wizytę prywatną 150 zł.a niektórzy 180 zł.? Mimo, ze to jest wizyta nie jednorazowa?

Kompetentny, konkretny,udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania dotyczące leczenia.Polecam!

Najlepszy z tych, do których trafiłam! Profesjonalny, cierpliwy i bardzo delikatny ;-)

Ukierunkowany na zarabianie kasy, a nie leczenie pacjenta!!!Można zapłacić i zostać bardzo szybko zoperowanym!!!!

profesjonlista, godny zaufanie, najlepszy lekarz pod słońcem, dzięki niemu mam wnuka - tak, mam - wyrwał go z rąk "lekarza rakarza" POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMOM :)

profesjonalista a do tego przemiły, opanowany, zbudzający zaufanie

profesjonalista a do tego przemiły, opanowany, zbudzający zaufanie

Po prostu rewelacyjny specjalista! Dzięki Niemu urodziłam cudowną córeczkę, podczas gdy inni lekarze nie dawali mi na to szansy. A poza tym to bardzo przemiły człowiek :)

Ten lekarz to Anioł, Prowadził moje 3 ciąże od początku do końca, to on odbierał porody a nie było łatwo. Każdej mamie go polecam do prowadzenia swojej ciąży Ja się na nim nigdy nie zawiodłam, nigdy nie miałam momentu zawahania czy może coś mnie lub dziecku zagrażać , wiedziałam i czułam sie pod dobrą opieką, czy to na wizytach i badaniach jak i w szpitalu. Polecam !!!

Dla mnie najlepszy lekarz, prowadził moje 3 ciąże, zawsze "znalazł" trafne zagrożenia i pomógł je rozwiązać. Przeprowadzał mi również operację w szpitalu na NFZ. Nie kosztowało mnie to nic. Super lekarz, człowiek, fachowiec - konkretny, rzeczowy, trzeba pytać - wszystko wyjaśni. Kleperbabą nie jest i dobrze.