prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurg ogólny, Proktolog, Chirurg onkolog

Godny polecenia, wyleczył mi mamę z nowotworu wątroby. Rzadko znależć takich lekarzy jednocześnie z wiedzą i dosświadczeniem.

Nie znam bardziej konkretniejszego lekarza !!! Jestem po operacji raka jelita grubego i nie mam żadnych dolegliwości związanych z tą operacją. Sama opieka w trakcie i po podbudowala mnie mocno psychicznie. Polecam Wszystkim tak doskonałego fachowca !!!

Mam poczucie, że zapłaciłem za fachowość i uprzejmość. Leczyłem się sam 5 miesięcy, a po wizycie w 3 tygodnie było po kłopocie. Żałuje, że tak długo zwlekałem z problemem. Polecam doc. Śmigielskiego.

Na operację czekałem pół roku. Teraz czuję się gorzej, p.dr nie zlecił wykonania kolonoskopii(to błąd w sztuce lek.)Nie usunął nacieków wokół odbytu,nie wiem czy usunął cokolwiek. Zdecydowanie nie polecam tego pana.

Dwie wizyty, próba leczenie nieinwazyjnego, potem operacja na NFZ, bez łapówek i "dowodów wdzięczności", wizyty kontrolne i po roku jestem zdrowa. Normalny człowiek w fartuchu. Bezpośrednia rozmowa bez ogródek. Polecam. Nie walczcie z problemami sami. Drogo ale skutecznie.

Byłam u tego lekarza 2 razy i za każdym razem odniosłam wrażenie, ze jestem dla niego ważna. Pan doktór zajął sie moją sprawą bardzo osobiście, zrobił badania i szczęśliwie jestem zdrowa. Nie musiałam przynosic pieniędzy w kopertach jak zdarza się u innych. Polecam gorąco.

Byłem dzisiaj u Pana Doktora i muszę przyznać, że to na prawdę świetny specjalista i do tego sympatyczny i przemiły człowiek. Samo badanie okazało się mniej nieprzyjemne niż sobie wyobrażałem, Pan Doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Gorącą polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora Śmigielskiego :)

Bardzo dobry lekarz, ale skupia się jedynie na problemie, który dotyczy jego specjalizacja. Nie zajmuje się absolutnie ew. schorzeniami, które mogą mieć powiązanie z tą zasadniczą. A szkoda!

Polecam, bardzo dobry lekarz, leczyłem się już u dr Maciaszczyka, u dr Sosnowskiego i dr Ziemniaka. Od 3 lat miałem problemy a dr Śmigielski mnie wyleczył. Szkoda, ze nie trafiłem do niego wcześniej.

Dr Śmigielski leczył mnie z powodu raka jelita grubego. Zastosował nowoczesne metody leczenia, umówił mnie z innymi lekarzami na chemie. Dzis jestem dzięki niemu zdrowy. Dziękuję bardzo.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8
Łódź

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź
al. Wolności 22