lekarz Jacek Smółka

1,7
1,4
1,7
2,6

Podejście lekarza do mojego przypadku można opisać jako kompletny brak zainteresowania pacjentem. Po obejrzeniu ucha zostałem skierowany na badania, które nie wskazały żadnych nieprawidłowości jednak objawy w uchu w postaci dźwięczenia i uczucia zatkania zostały skomentowane słowami "może pan sobie to wymyślił". Tymi słowami został odprawiony z nadzieją, że moje "wymyślone" dźwięczenie w uchu zniknie samo.

Bardzo niemiły. Nie zrobił tego o co poprosiłam. Przyszłam z jednym zatkanym uchem, wróciłam z dwoma zatkanymi. STANOWCZO NIE POLECAM.

Wizyta trwała 2 minuty, pan doktor jakby mnie nie słuchał, obejrzał i stwierdził, ze nie wie co to jest i samo musi przejść. Przepisał płyn do płukania ust (który na razie nie pomaga), nie powiedział, jak długo używać i kiedy przyjść, a na moje pytanie "co jak nie pomoże" odpowiedziała, ze wtedy będziemy się martwić, ale jak długo czekać na ew. rezultat już nie uściślił.

2 wizyty w szpitalu na Francuskiej w Katowicach, łączny ich czas trwania 120 sekund, łączny czas oczekiwania 6 miesięcy. Zero tłumaczenia. Zero wyjaśnienia. "W internecie Pan poczyta". Nie tego oczekuje, przychodnia to nie fabryka.

Kiedy weszłam do gabinetu, pan doktor czytał gazetę, trzymając nogi na biurku... Byłam chyba złem koniecznym.

Wizyta szybka, bez tłumaczenia i wgłębiania się w rozpoznanie - za mną czekało dużo pacjentów, więc szkoda czasu...Może gdybym była prywatną pacjentką?!

Dobry lekarz, konkretny i fachowy. Dobry kontakt. Polecam pacjentom. Natomiast psycholog przyjmujący pod tym samym adresem, żona (sądząc po nazwisku) - według mojej siostry nie jest warta polecania, lecz omijania

Dobry lekarz, konkretny i fachowy. Dobry kontakt. Polecam pacjentom.