dr Jacek Śniatowski

Wczoraj zakończyłem leczenie kanałowe i odbudowę zęba, łącznie 3 wizyty. Szczerze polecam tego spcjaliste, zdecydowanie to człowiek, który lubi swoją pracę i traktuje ją bardzo poważnie. Człowiek uprzejmy i konkretny, wie co robi. Przebieg wizyt bardzo komfortowy i bezbolesny ;) dobre wyposażenie, lekarz informuje o tym co będzie wykonane i jakie są dalsze plany leczenia. Sam ząb (plomba na sztyfcie) wygląda wzorowo.

Wczoraj zakończyłem leczenie kanałowe i odbudowę zęba, łącznie 3 wizyty.
Sam ząb (plomba na sztyfcie) wygląda wzorowo.

Szczerze polecam Pana Doktora, zwłaszcza za świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo sympatyczny, a przy tym kompetentny i chętnie wszystko tłumaczy. Widać, że lubi swoją pracę.

Bardzo długo szukałam odpowiedniego dla siebie somatologa , bo jestem wymagającym pacjentem. Na szczęscie polecono mi dr. Śniatowskiego .Jest on bardzo sympatyczną osobą z poczuciem humoru, a jednocześnie rzeczowym i gotowym do udzielania wszelkich wyjaśnień, świetnym specjalistą (co u lekarzy bardzo cenię). Jakość materiałów i wykonane usługi w jego gabinecie są na najwyższym poziomie, a ceny przystępne.Naprawdę polecam tego lekarza!

Wspaniały Doktor.Polecam wszystkim,pełen profesjonalizm i zaangażowanie w leczeniu zębów.Super podejście do pacjentów.Uratował moją jedynkę! Polecam wszystkim

Polecam wszystkim

wykonał dla mnie protezę górną i dolną-pięć lat temu- używam je całodobowo i nie mam żadnych problemów w rozmowach i jedzeniu /nie stosuję klejenia itp/. Bardzo dobry specjalista polecam . Mieczysław

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

lek. stom.
Piotr Puchała