lekarz Jacek Sobolewski

Lekarz rodzinny

jestem bardzo zadowolony z wizyty. lekarz zdecydowanie spelnil moje oczekiwania, otrzymalem fachowa porade lekarska na poziomie unijnym. lekarz jest osoba uprzejma, usmiechnieta, poswiecil mi wystraczajaca ilosc czasu, wytlumaczyl chorobe. zdecydowanie wzbudza moje zaufanie. chetnie polece tego lekarza znajomym.

Lekarz nie spełnił moich oczekiwań, w wyniku czego po prostu zmieniłem lekarza rodzinnego, obecnie nie mam żadnych zastrzeżeń i możliwość porównania. Uprzejmością nie grzeszy, sprawia wrażenie, że najlepiej gdyby pacjent załatwił swoje sprawy w recepcji, bez bezpośredniego kontaktu. Co do wystawiania skierowań do specjalistów nie miałem problemu, ale nie kwapi się do kierowania na jakiekolwiek badania kontorlne, jeśli nie ma poważnego problemu. Być może wynika to z "limitów" wyznaczanych przez Fundusz, ale nie po to płaci się składki, aby leczyć się z własnej kieszeni.