lekarz Jacek Sokołowski

Rewelacyjny lekarz,zawsze 100% diagnoza inni pediatrzy i nie tylko oni powinni uczyć się od doktora Sokołowskiego jak powinien być wykonywany ten szlachetny zawód.110 lat życia dla tego człowieka a uratuje jeszcze nie jedno życie maluchowi.

Jestem zadowolona. Jedynie przeraza mnie cena za wizytę i fakt, że za kontrolna wizytę również trzeba płacić. Ogólnie jednak uważam Pana doktora za bardzo dobrego specjalistę i zamierzam leczyć dziecko u niego nadal.

moja córa ma dzis 11 lat a pana doktora poznałysmy gdy miała 2 tygodnie . Do dzis gdy zajdzie potrzeba konsultujemy się z nim . Jego diagnozy były zawsze trafne a leki dobrze dobrane i jak to już ktos napisał jesli nie trzeba nie faszeruje od razu antybiotykami. od 11-nastu lat polecam go moim znajomym.

To dobry lekarz, chodziłem do niego z synem w ubiegłym roku, bo dziecko bardzo chorowało. Syn lubił te wizyty ponieważ Pan doktor ma kapitalne podejście do dzieci. Ogólnie byłem zadowolony. Mam tylko prywatną uwagę- za każdą wizytę 60zł mimo, że były to wizyty ustalane przez Pana doktora. Myślałem, że płacę za wyleczenie dziecka, a nie za wizyty kontrolne sprawdzające stan dziecka. Obecnie nie chodzę bo zwyczajnie mnie nie stać a leczenie syna to min. dwie, trzy wizyty. Znalazłem lekarza w Świdnicy, któremu płacę jednorazowo 50zł i mogę pójść na kontrolną wizytę bezpłatnie.

Uwazam Dr.Sokolowskiego za bardzo dobrego lekarza.Profesjonalne podejscie do problemu.Atmosfera w gabinecie bardzo mila,dziecko czuje sie,jak z wizyta u znajomych,a nie u lekarza!!Leki bardzo dobrze dobrane.Polecam kazdemu kto ma dzieci i wnuki.Dobrze wiedziec,ze taki lakarz jest w naszej okolicy!

Dr Sokołoski jest świetnym sekarzem , najleprzym jakiego znam

Dr Sokołoski jest świetnym sekarzem , najleprzym jakiego znam

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora. Diagnozy są trafne, podane leki zawsze skutkują. Atmosfera w trakcie wizyty jest bardzo dobra - mam uczucie, że czas jest dokładnie poświęcony dla mojego dziecka.

Byłem już kilka razy z moimi dziećmi u pana doktora i jestem bardzo zadowolony

Byłem już kilka razy z moimi dziećmi u pana doktora i jestem bardzo zadowolony

kilka razy byłem z córą u pana doktora i spełnił moje oczekiwania. Nie faszeruje od razu dziecka antybiotykiem a stara się innym sposobami pomóc. Polecam