lek. dent. Jacek Sopata

Szczerze polecam, dopiero u pana doktora moje dziecko przełamało bariere strachu, dodam że przerabialiśmy wiele gabinetów i nigdzie nie dał sobie nic zrobić.

Pełen profesjonalizm i kompetencja! Gdybym od początku leczyła zęby u doktora Sopaty a nie w innych zatorskich pseudo-gabinetach, z pewnością miałabym wszystkie ząbki ;) W gabinecie doktora przemiły personel! Trochę drogo, ale nie znam drugiego tak dobrego dentysty, dlatego nie żałuję ani złotówki zostawionej w tym gabinecie!

Doskonale wykształcony, profesjonalnie dobiera proces leczenia, kontaktowy i w pełni zaangażowany, gabinet technicznie świetnie wyposażony, polecam.

Jakość usług oceniam wysoko. Ząb leczony kanałowo sporo lat temu nie przysparza mi żadnych kłopotów. Ceny niestety wysokie, ale w moim przypadku opłaciło się. Na pewno zna się na swojej robocie.

Wspaniały lekarz, świetne podejście do pacjenta, przedstawia wszystkie możliwości leczenia, korzystam z Jego usług od wielu lat i nigdy nie miałam żadnych problemów, a leczyłam zęby kanałowo, wszczepiałam implanty i zakładałam mosty. Polecam! Specjalnie przylatuje do tego dentysty z Londynu!

doskonały i zna sie na leczeniu :)))) polecam bo warto pozdorwienia :)

doskonały i zna sie na leczeniu :)))) polecam bo warto pozdorwienia :)

Doskonały specjalista i profesjonalista, od wielu lat cala rodzina sie tam leczy i jestesmy najlepsza reklama sami dla siebie majac zdrowe zeby

bardzo drogi stomatolog nie polecam niewspórmiernie drogi do naszych realiów

bardzo drogi stomatolog nie polecam niewspórmiernie drogi do naszych realiów

Wart wynagrodzenia, które życzy sobie za swoją wiedzę i pracę.

Wart wynagrodzenia, które życzy sobie za swoją wiedzę i pracę.

Zdecydowanie najlepszy stomatolog w rejonie, posiada sprzęt na najwyższym poziomie jaki widziałam, usługi bardzo dobre. Polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zator"?

Parkowa 5

Indywidualna praktyka lekarska