dr n. med. Jacek Sowadr n. med. Jacek Sowa - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Jacek Sowa

Kardiolog

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach – studia
medyczne ukończyłem w 1991r.

1995r. pierwszy stopień specjalizacji ...

medyczne ukończyłem w 1991r.

1995r. pierwszy stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych.
1998r. tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy doktorskiej „ Ocena ryzyka zachorowania na raka płuca u mężczyzn autochtonów i imigrantów Górnego Śląska na podstawie wybranych czynników biospołecznych” – praca wyróżniona przez Radę Wydziału ŚlAM.
2000r. drugi stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych.
2009r. tytuł specjalisty z zakresu kardiologii.

Polecam. Bardzo osobiste podejście do pacjenta, szczegółowe badania analiza. Żartem humorem przeplatane konkrety.

Pan doktor jest rzetelnym i cierpliwym lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jest dociekliwy, wnikliwy i zaangażowany. Poza tym jest przemiłym, kulturalnym człowiekiem z subtelnym poczuciem humoru, co rozluźnia atmosferę wizyty. Ja polecam szczerze Pana doktora.

Bardzo jestem zadowolona z wizyt. Pan doktor odpowiada na moje pytania wyjaśnia problem. Jak najbardziej poświęca mi tyle czasu ile mysle trzeba. Jest miły. Nie lubi jak pacjenci sie spóźniają zdarza mi się pomylić godzinę. POLECAM.