lekarz Jacek Sowa

Internista, Kardiolog

2,5
2,3
1,8

Bardzo jestem zadowolona z wizyt. Pan doktor odpowiada na moje pytania wyjaśnia problem. Jak najbardziej poświęca mi tyle czasu ile mysle trzeba. Jest miły. Nie lubi jak pacjenci sie spóźniają zdarza mi się pomylić godzinę. POLECAM.

Nigdy więcej. Byłem w placówce prywatnej, lekarz nie był zainteresowany historią badań i leczenia dotychczasowego. Może i ma tytuły, ale predyspozycji do leczenia ludzi nie ma za grosz. Nic się nie dowiedziałem, żadnych badań nie chciał zlecić, powiedział, że badania ma mi zlecić inny lekarz. Wizyta przebiegła w pośpiechu, tak jak by chciał się mnie pozbyć.

Pan Doktor nie dba o intymność badania kobiet. Siada na kozetce i obserwuję jak pacjentka się rozbiera. Rozumiem, że do osłuchania klatki piersiowej trzeba być w bieliźnie. Jednak nie rozumem dlaczego badanie tętna i ciśnienia też tego wymaga. Dawno nie czułam się tak skrępowana.

Ten pan pomylił chyba zawody. Byłam kilka lat temu u niego po odejściu mojego byłego lekarza na emeryturę (dr Sołtysika). Potraktował mnie jak intruza. W ogóle zlekceważył mojego schorzenie. Brałam m.in wcześniej leki na arytmię i na dokrwienie serca.Przechodziłam zapalenie mięśnia sercowego jako młoda kobieta.A ten lekarz zalecił mi łykanie Asparginu. Był b.niemiły. Nie polecam.