lek. dent. Jacek Sroka

Najlepszy dentysta! Bardzo dokładnie robi kanałowe leczenie, ratuje zęby jak tylko sie da! Super podejscie do pacjenta! Polecam z czystym sumieniem

Wymiguje się od leczenia z NFZ. Wyrwanie zęba z pod ropy, bez recepty na antybiotyk, bez skierowania na RTG. Konieczność zapłacenia za usunięcie zęba bo „nie wiadomo czy został usunięty cały” Bardzo nie profesjonalnie.

Wymiguje się od leczenia z NFZ.
Wyrwanie zęba z pod ropy, bez recepty na antybiotyk, bez skierowania na RTG.
Bardzo nie profesjonalnie.

WYBIELANIE ZĘBÓW !!!!!- super sprawa a zęby wyglądają jak z reklamy !!!! zdecydowanie polecam u tego lekarza bo dobór wybielacza jak i instruktaż i opieka w trakcie wybielania znakomita!! oczywiście wcześniej czyszczenie, piaskarka itd

WYBIELANIE ZĘBÓW !!!!!- super sprawa a zęby wyglądają jak z reklamy !!!!
oczywiście wcześniej czyszczenie, piaskarka itd

Na wizyte u doktora Sroki zdecydowalam sie po tym jak moj lekarz odmowil leczenia kanalowego zeba. Pan doktor nie tylko wyleczyl mojego zeba kanalowo ale rowniez dolozyl wszelkich staran aby koronka wygladala estetycznie i kolorem nie roznila sie od reszty zebow. Poniewaz dla mnie estetyka zebow jest bardzo istotna, lekarz wolal zwrocic prace technikowi niz po prostu "pozbyc" sie pacjenta zakladajac koronke, ktora pacjentowi nie odpowiadala. Zdecydowanie polecam dla osob przywiazujacych wage do estetyki zebow.

Zdecydowanie polecam dla osob przywiazujacych wage do estetyki zebow.

od dawna korzystam z usług i jestem bardzo zadowolony

od dawna korzystam z usług i jestem bardzo zadowolony

Byłem ostatnio bo zapisała mnie tam dziewczyna i nie wiem skąd te negatywne opinie, chyba Ci co je pisali trafili na zły dzień...swój zły dzień. Było całkiem miło jeśli wogóle można tak określić wizyte u dentysty sprawnie ibez czekania ząb wygląda jak nowy a ceny normalne mikołowskie POLECAM

Polecam, miło, z humorem i bez czekania, miałam robione 2 plomby na jedej wizycie co mi bardzo odpowiada

NIKOMU NIE POLECAM TEGO DENTYSTY!!! Pan Sroka rozgrzebywał mi jednego zęba i nawet nie przyjął mnie z bólem do poprawienia swojego "dzieła" tylko odesłał do domu i żebym sobie smarował jakimś żelem na dziąsła jak będzie boleć... Plomby? Są drogie i kiepsko się trzymają, w dwóch zębach mi się wykruszyły i inny dentysta musiał mi to poprawiać... O co się nie spytałem to z łaską odpowiadał (jakby mu się nie chciało). Nigdy też nie wystawił mi pokwitowania (rachunku) za usługę, co też mnie drażniło, bo wolę mieć czarno na białym ile płacę i ile wydaję miesięcznie na dentystę. Na szczęście zmieniłem lekarza i teraz jestem zadowolony wraz z moją rodziną.

Plomby wstawiane przez doktora są trwałe, dobrze się trzymają i nawet po latach wyglądają rewelacyjnie. Wcześniej kiedy trafiałem do innych specjalistów bywało bardzo różnie. Leczę zęby u p.Sroki od kilku lat z cała moją rodziną i wszyscy są tak samo zadowoleni. Jest najdelikatniejszym dentystą z jakim miałem do czynienia ( a było ich kilku ), prawdziwy fachowiec

Facet kosi jak za zboże. Wynajduje jakies mikrodziurki, a pieniadze bierze jak za bardzo duze wypełnienie. NIE POLECAM