lekarz Jacek Stanek

Otolaryngolog

Bardzo serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w leczenie. Komentarze twierdzące, że Pan jest z powołania lekarzem są w pełni trafne.

Lekarz jest świetnym fachowcem przy jednoczesnym bardzo przyjaznym podejściu do dzieci. Bardzo rzeczowo tłumaczył proces zabiegu syna (usunięcie trzeciego migdała i drenaż uszu) w prosty sposób zrozumiały dla laika. Oferuje swoją pomoc w razie nagłych powikłań. Miałam pierwszy kontakt z tym lekarzem póki co. Serdecznie polecam.

Bardzo profesjonalny, kompetentny, konkretny i miły lekarz. Mimo braku czasu w szpitalu potrafi szybko i bardzo dobrze zajmować się małymi i dużymi pacjentami. Człowiek z prawdziwego powołania.

Jestem pod dużym wrażeniem. Lekarz przesympatyczny, z odpowiednim podejściem do dziecka. Dokładne badanie, wszystko szczegółowo wytłumaczone. Serdecznie polecam 🙂

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam z dzieckiem na SOR z krwotokiem z nosa. Pan Doktor przedłużył swój dyżur, aby skonsultować syna. Zajął się dzieckiem profesjonalnie, a jednocześnie z ogromną empatią. Bardzo dziękuję

Bardzo sympatyczny lekarz i solidny fachowiec. Pomógł mi z moim problemem bardzo sprawnie. (Ropień około migdałkowy). Po zabiegu wszystko wytłumaczył, co należy robić podczas rekonwalescencji. Bardzo polecam i pozdrawiam! 10/10

Bardzo dobry specjalista. Podchodzi do pacjenta z sercem. Panie Jacku bardzo dziekuje za udzielona pomoc 😊

POLECAM - lekarz o wysokich kwalifikacjach zawodowych, potrafiący nawiązać kontakt z pacjentem. Rozmowa bardzo przyjemna i schowa pod każdym względem. Czas poświęcony córce również odpowiedni nie na zasadzie szybkiej obsługi. Warto skorzystać z pomocy Pana Doktora. DZIĘKUJĘ

DZIĘKUJĘ

Bardzo dobry lekarz, niezwykła fachowość, a co równie ważne ogromna empatia i bardzo dobre podejście do pacjenta, gotowość do poświęcenia mu czasu i uwagi. Bardzo sympatyczny i uśmiechnięty, co również pomaga. Polecam na więcej niż 6 gwiazdek.