lekarz Jacek Stanek

Otolaryngolog

POLECAM - lekarz o wysokich kwalifikacjach zawodowych, potrafiący nawiązać kontakt z pacjentem. Rozmowa bardzo przyjemna i schowa pod każdym względem. Czas poświęcony córce również odpowiedni nie na zasadzie szybkiej obsługi. Warto skorzystać z pomocy Pana Doktora. DZIĘKUJĘ

DZIĘKUJĘ

Bardzo dobry lekarz, niezwykła fachowość, a co równie ważne ogromna empatia i bardzo dobre podejście do pacjenta, gotowość do poświęcenia mu czasu i uwagi. Bardzo sympatyczny i uśmiechnięty, co również pomaga. Polecam na więcej niż 6 gwiazdek.

Bardzo dobry specjalista. Podchodzi do pacjenta z sercem. Panie Jacku bardzo dziekuje za udzielona pomoc 😊