dr n. med. Jacek Staszewski

Neurolog

Lekarz bardzo kompetentny, o wysokiej kulturze osobistej widocznej w podejściu do pacjenta, bez bezwzględnego ukierunkowania na własne zyski materialne (zachowanie nie obce wielu "specjalistom" w dziedzinach medycznych).

Leczę sie u pana doktora kilka lat.Jest to lekarz z powołania kompetentny,uprzejmy,słucha co chory ma do powiedzenia,trafny w doborze leczenia. Godny polecenia.

Polecam wszystkim, jedyny lekarz,który mnie wysłuchał...

Polecam wszystkim, jedyny lekarz,który mnie wysłuchał...

Opinia jest jak najbardziej POZYTYWNA. Pan Doktor jest osobą bardzo miłą, grzeczną i kompetentną. Wyjaśnia problem, odpowiada na pytania, poświęca pacjentowi czas, analizuje wyniki badań, zadaje pytania w celu postawienia prawidłowej diagnozy. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej POLECAM tego lekarza. ps. jako jeden z nielicznych lekarzy przedstawia się przed wizytą co świadczy o jego wysokiej kulturze !

Lekarz jakich mało. On ma powołanie do leczenia ludzi.

Lekarz jakich mało. On ma powołanie do leczenia ludzi.

Dr Staszewski to kompetentny, ciepły i pracujący z niezwykłym poświęceniem lekarz. Miałam okazję przyjrzeć się Jego pracy na Oddziale Neurologicznym Szpitala przy Szaserów (dwukrotnie przebywał tam mój śp. Ojciec). To lekarz z powołaniem , całkowicie oddany pacjentom.

Od wielu lat człowiek ten pomaga mi w "walce" z moją chorobą.Lekarz z powołania

Od wielu lat człowiek ten pomaga mi w "walce" z moją chorobą.Lekarz z powołania

Jestem pod wrażeniem przebiegu wizyty i podejścia do pacjenta.

Jestem pod wrażeniem przebiegu wizyty i podejścia do pacjenta.

Tak sobie wyobrażam lekarza z powołania.

Tak sobie wyobrażam lekarza z powołania.

Zdecydowanie polecam:)Świetny diagnosta, kompetentny, a przy tym szalenie miły i pomocny!