lekarz Jacek Sumara

Bardzo dobry specjalista. Chodzimy do kliniki Dental Park z mężem od blisko roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Opieka stomatologiczna na najwyższym poziomie. Zarówno leczenie jak i kosmetyka zębów. Polecam gorąco!

Bardzo polecam tego lekarza i cały DentalPark. Fachowość, niebywała kultura osobista, pasja z jaką podchodzi do pacjenta to tylko kilka z jego plusów. Dopiero zacząłem tam leczenie i na razie się nie zawiodłem. Kazimierz K.

Kazimierz K.

Jest to najlepszy dentysta u jakiego byłam ,miałam robione implanty i bardzo starannie wybierałam lekarza , nie zawiodłam się.Cieszę się że znalazłam ten ranking i mogę odwdzięczyć się doktorowi Jackowi za troskę z jaką poprowadził moje leczenie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024