lekarz Jacek Święch

Chodzę do pana dr od lat, jest znakomitym specjalistą pod każdym względem, gorąco polecam. Przy okazji serdecznie pozdrawiam pana doktora.

Przy okazji serdecznie pozdrawiam pana doktora.

Lekarz który ciążę ocenia jako wzdęcia! Skandal! brak miesiączki.podwyższona temperatura od miesiąca. mocno powiększony i twardy brzuch,osłabienia,bolesnosc piersi,zmniejszona macica.nudności nie świadczą dla niego o niczym

Chodziłam do dr Święcha od 10 lat, wszystko było ok, do czasu kiedy zaszłam w ciążę, musiałam upominać się o każde skierowanie na badania, bo Pan doktor nie widział potrzeby... Dodam jeszcze, że miałam ciążę wysokiego ryzyka, gdzie nawet nie dostałam zwolnienia lekarskiego... żenada, w trakcie ciąży zmieniłam lekarza. Nikomu nie polecam!

Jestem, a raczej byłam pacjentką od 16 tego roku życia.prowadził moje dwie ciąże ,ale niestety zawiodłam się .Gdy potrzebowałam pomocy i została mi ona nieudzielona w poradni publicznej ..Zmieniłam lekarza i teraz jestem zadowolona.Jak już ktoś powyżej napisał ma PLN w oczach.Zrobi wszystko ale prywatnie,w przychodni natomiast zostałam potraktowana po tylu latach jak zbędne usg ,którego tam nawet nie ma.

pan doktor prowadzl moja ciaze prywatnie. nie wiem jak mogl ale nie zauwazyl ze dziecko zatrzymalo se w rozwoju i gdy urodzilo sie o czase mialo wage i rozwoj 33 tygodniowej ciazy. teraz ma problem z serduszkiem. nie polece tego lekarza nkomu.

Leczę się u niego od ponad 20 lat, prowadził moje 3 ciąże. zawsze miły uprzejmy serdeczny,wie co robi, jest dobrym ginekologiem wartym polecenia innym a wiem, że z lekarzami w Słupsku jest nie mały problem....

Prowadził moją ciążę do 19 tyg przez ten cały czas nie zlecił mi żadnych badań ani wykonania cytologii ani toksoplazmozy, jedynie badania krwi i moczu.W gabinecie nie było żadnego sprzętu ani USG ani też do słuchania tętna płodu!Po przebytej opryszczce umówiłam się na wizytę aby posłuchać tętna płodu bo odchodziłam od zmysłów to akurat okazało się, że sprzęt pożyczył koledze i umówił się ze mną za dwa dni. Mimo, że powiedział, że kolejna wizyta będzie bezpłatna to i tak zażądał pieniędzy.Fakt jest naprawdę miły ale to chyba jest za mało.

Jestem w połowie 5 miesiąca ciąży, a badania jakie do tej pory kazał mi zrobić lekarz to morfologia krwi i badanie poziomu glukozy, badanie moczu, jedno usg (skierowanie na te badania dostałam na pierwszej wizycie w 5 tyg, była to wizyta prywatna,później zaczęłam chodzić do przychodni publicznej). Od tej pory jak chodzę państwowo do niego nie przepisał mi żadnych badań,nawet cytologii, którą powinien mi zrobić od razu ze względu na nadżerkę, wizyta u niego trwa z 5min i to jest max, jak przy ostatniej wizycie zapytałam czy mam zrobić jakieś badania odparł że nie ma takiej potrzeby, że za miesiąc zrobimy. Odradzam takich lekarzy którzy w oczach mają PLN!

Jestem pacjentką z 30 letnim stażem :) prowadził moją ciążę, (jeszcze w PRLu) i zawsze był kompetentny, kulturalny oraz odpowiadał na każde zadane mu pytanie. Dodatkowo, co warto podkreślić, bada delikatnie -nigdy nie odczuwałam dyskomfortu schodząc z fotela (mam takie doświadczenia nim trafiłam do dr Święcha, i po porodówce gdzie badali mnie różni lekarze, w tym mało-delikatne kobiety. W ogóle jest normalnym, ciepłym i kontaktowym człowiekiem stąd moja "wierność":) Co ważne - nie byłam nigdy pacjentką "prywatnie". Polecam wszystkim kobietom.

Cieszę się , że po przeprowadzce do Słupska, trafiłam na tak dobrego lekarza, prowadził mi całą ciąże, zawsze o każdej porze w ciąży służył pomocą, a zaznaczam że chodziłam do niego państwowo, i za każdym razem miły, sympatyczny, godny zaufania, każdemu polecam tego lekarza:)