lekarz Jacek Świętochowski

Pediatra

Polecam z czystym sumieniem tego lekarza. Ma świetne podejście do dzieci. Uprzejmy dla rodzica. Indywidualne leczenie, trafne diagnozy.

Bardzo dobry specjalista, nie przepisuje pochopnie antybiotyków

Bardzo dobry specjalista, nie przepisuje pochopnie antybiotyków

Ten lekarz jest do dupy. Nie polecam go nikomu ponieważ poszłam do niego z dzieckiem a ten zaczął leczyć go na astmę a miał zapalenie płuc. NIESTETY NIE TRAFIŁ Z DIAGNOZĄ. NIE POLECAM GO NIKOMU

Bardzo dobry lekarz, polecam gorąco, bardzo dobre podejście do dzieciaczków.Uprzejmy, stroni od antybiotyków tylko przepisuje w ostateczności. Jeszcze raz gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz, kulturalny i znajacy sie na swojej pracy. Stawia właściwe diagnozy i traktuje pacjentów z szacunkiem

Wspaniały lekarz którego dzieci uwielbiają

Wspaniały lekarz którego dzieci uwielbiają

Super człowiek dzieci go uwielbiają a ponadto zawsze cię przyjmie w wolnej chwili

Chodze do niego z moją 9miesięczną córeczką ma bardzo dobe podejście do niej miły, opanowany. Nawet jeśli jest dużo dzieci w kolejce poświęca dużo czasu na osłuchanie i rozmowe z rodzicami.Antybiotyk to u niego ostateczność. Najlepszy pediatra w Przemyślu.

GODNY ZAUFANIA LEKARZ...POLECAM!!!!!! MAM TRÓJECZKĘ DZIECIACZKÓW I KORZYSTAŁAM JUZ Z USŁUG WIELU LEKARZY PEDIATRÓW BARDZO ZNANYCH I POLECANYCH W PRZEMYŚLU...DOPIERO DR ŚWIETOCHOWSKI TRAFIAŁ Z DIAGNOZAMI CHORÓB ZA PIERWSZYM RAZEM,CO ZNACZNIE PRZYSPIESZAŁO PROCES LECZENIA I REKONWALESCENCJE MOICH URWISÓW.....JEDYNYM MANKAMENTEM JEST KOSZT WIZYTY-DLA MNIE OCZYWIŚCIE,ALE TEN SPECJALISTA JEST WART "SWOJEJ CENY"!!!!! POLECAM TEGO PEDIATRE I POZDRAWIAM SERDECZNIE....MAMA

Gorąco polecam.Świetny pediatra i do tego udzieli porady telefonicznej.

Gorąco polecam.Świetny pediatra i do tego udzieli porady telefonicznej.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Przemyśl"?

ulica 3 Maja 18

Prywatny Gabinet Pediatryczny