lekarz Jacek Sysło

Kompetentny,dokładny, uprzejmy,tłumaczy i odpowiada na pytania, trafna diagnoza i skuteczna metoda leczenia

leniwy, opieszały, niekompetentny. jest mily, ale to za malo. odradzam, nie narazajacie swojego zdrowia

bardzo dobry lekarz, jestem jego pacjentką od kilku lat i dzięki niemu donosiła drugą ciążę i mam ślicznego synka,polecam

bardzo dobry lekarz polecam dzięki niemu donosiłam ciążę i mam ślicznego synusia,jeden z najlepszych lekarzy

wspaniały lekarz i człowiek.Duże doświadczenie ale jeżeli coś przekracza jego możliwości to nie udaje wszechwiedzącego ale dokładnie pokieruje gdzie dalej się zgłaszać.Jestem pacjętka doktora od kilku lat i niestety mam tzw. bogatą przeszłość ginekologiczną.Ale dzięki jego determinacji i temu że przymał rekę na pulsie mam dziś dwójkę wspaniałych dzieci.Można powiedzieć śmiało że oboje o nie walczyliśmy.Mam do niego pełne zaufanie.Jest niezwykle uprzejmy,taktowny i dokładnie wszystko tłumaczy.Polecam.

bardzo miły i sympatyczny lekarz z dużym doświadczeniem nie straszy niepotrzebnie pacjentek :)a w razie probemów szybko i prawidłowo diagnozuje chorobę

bardzo miły i sympatyczny lekarz z dużym doświadczeniem

Lekarz który odebrał normalne życie.... nadzieje, wiare! Jego jeden zły błąd zniszczył wszystko... ale kiedyś za to odpowie!! Nie polecam go nikomu, komu choć troche zależy na zdrowiu i życiu swojego dziecka!!!

Pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem lecz wielką wadą jest to że nie ma w swoim gabinecie usg i trzeba dodatkowo iść gdzie indziej i płacić

Bardzo dobry lekarz godny zaufania i polecenia,bardzo dobrze wszystko wytłumaczy i zaleci wszystkie badania które są potrzebne każdej pacjentce i co najważniejsze (jak dla nas kobiet bardzo delikatny w badaniu ginekologicznym).Jeden minus dla tarnowianek że nie ma go w Tarnowie na szpitalu tylko jest ordynatorem w Brzesku.Ale ciągle przyjmuje na Krakowskiej.

Zdecydowanie polecam !! Dzięki temu lekarzowi mam piękną Córę :)

Zdecydowanie polecam !! Dzięki temu lekarzowi mam piękną Córę :)