lekarz Jacek Szczepara

2,1
1,5
2,1
1,4

Odradzam. Opryskliwy lekarz z glupkowatym poczuciem humoru i seksistowskimi komentarzami. Do tego nie podchodzi profesjonalnie do pracy odnosi się wrażenie że przyjmuje pacjeta za karę. Kobietom w ciąży szczególnie odradzam ma bardzo olewczy stosunek i nie robi żadnych badań a usg polega tylko na sprawdzeniu czy serce bije. Płci nie określa, ilości wód plodowych nie określa, położenia łożyska tez nie a anemia z hemoglobina 9,8 nie stanowi problemu w 28 tyg ciąży. Zaletą jest brak kolejek (chyba z wiadomego powodu)

Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM Pan Jacek Szczepara odmówił mi badania gdyż nie było mnie u niego od roku (z braku ubezpieczenia leczyłam się prywatnie) a gdy zasugerowałam mu zmiane tabletek gdyż poprzednie ktore mi przepisał nie były dla mnie w zamian usłyszałam, że jak nie mam do niego zaufania i mi sie nie podoba to mam sobie iść prywatnie do ginekologa .Oczywiście recepty nie dostałam zostałam wrecz wyrzucona z gabinetu. Z TAKIM CHAMSTWEM TO JUZ DAWNO NIE MIALAM DOCZYNIENIA! !

ponieważ jestem spoza woj slaskiego przychodze do lekarza z dowodem, lecz jak on twierdzi to jest nieprawidlowe musialam przynie3sc zaswiadczenie z zusu ze jestem ubezpieczona po czym laskawie mnie przyjal i wypisujac mi recepte powiedzial tak,, wypisze pani tabletki na pol roku zeby juz pani nie widywac'

Trafiłam do niego dawno temu jako studentka, w czasach kiedy doktor przyjmował pacjentki w poradni studenckiej w Sosnowcu. Był miły, cierpliwy i wytłumaczył mi problem, ale jedno utkwiło mi najbardziej - wizyta była rodzajem "gry wstępnej"... Niestety, ponieważ to była moja pierwsza wizyta u ginekologa - nie potrafiłam wystarczająco ocenić sytuacji. Doktor zwyczajnie mnie podrywał, a raczej zachowywał się dwuznacznie. Przesadnie często dotykał, a niby to pomagał przy układaniu i schodzeniu z fotela. Bardzo długo wypytywał o szczegóły mojego życia seksualnego. Na koniec wizyty zaproponował odwiedzanie go podczas dyżurów w szpitalu!!! Jaka ja byłam naiwna. Myślałam,że to specyfika wizyty u takiego lekarza ;)Teraz wiedziałabym jak zareagować, ale wtedy zwyczajnie wykorzystał mój brak doświadczenia i naiwną wiarę, że przecież takiemu lekarzowi można zaufać.

Zdecydowanie odradzam tego "lekarza". On nie leczy, a szkodzi! Składa niedwuznaczne propozycje, komentarze i podteksty. Podczas badania jego zachowanie daje dużo do myślenia! Nie podchodzi do niego jak do badania lekarskiego, a raczej zaspokojenia swoich potrzeb! Zdecydowanie odradzam wszystkim kobietom tego Pana.

Pan dr Jacek Szczepara jest wzorcowym przykładem lekarza , którego należy unikać tzn. jest niekompetentny , chamski, bezczelny ,nie zna się na swoim fachu, uważa że "leczy" pacjentki za darmo-przydałby mu się jakiś kurs ekonomii skoro ciężkie pieniądze które bierze z NZF-tu uważa za pracę za darmo , po wizycie u pana dr mam nieodparte wrażenie że pod przykrywką badania spełnia swoje żądze, totalnie lekceważy pacjentki podając godziny w których teoretycznie przyjmuje w gabinecie a zastanie go tam w tych godzinach graniczy z cudem. Najgorszemu wrogowi odradzam wizytę u tego ...

Najgorszemu wrogowi odradzam wizytę u tego lekarza.

niech ten lekarz idzie leczyc krowy w oborze bo do kobiet ma tak chamskie podejscie unikajcie gabinetu madre kobiety przy ul.naftowej,bedac w szpitalu nawet lekarze nie maja dobrego zdania na jego temat.

nie wiem jak jest dzisiaj,ale chodziłam tam w latach 2004-2005,lekarz ten jest jakimś zboczeńcem,obmacuje po piersiach,tłumacząc że robi badanie,klepie po pośladkach i prawi niemoralne komentarze.Przy usg wewnątrz macicznym(byłam wtedy w ciąży)pytał czy mi przyjemnie,czułam się jakbym była gwałcona.Nie polecam zdecydowanie!!!

a ja go sobie bardzo chwalę, lekarz na poziomie i nie wierzę w to że w chwili bóla podbrzusza nie zrobił pani usg, mi jakoś bez problemu zrobił,

NIE POLECAM DR Jacka Szczepary totalny cham i wieśniak..nie zna sie totalnie na tym co robi...w przychodni świecą pustki.. wiele kobiet nie donosiło przez jego niedopatrzenia ciąży...!Ja po 2 tyg lezenia w szpitalu musialam zglosic sie najblizszej poradni K n badania i po skierowanie na badania (bo bez skierowania kosztuja one 446zlposzłam do tego lekarza,poniewaz mialam sie tam zglosic) będąc u niego na wizycie usłyszałam,że nie da mi skierowania na badania,ponieważ ON za to płaci i nie będzie robił nikomu prezentów w dodatku usłyszałam wiele niemiłych uwag i komentarzy.Wywiad lekarski przeprowadził w sposób chamski i totalnie bez grama kultury!!!!!Od kiedy lekarz placi za nasze badania??? to dzieki nam tak naprawde ma prace...!!!TOTALNIE ODRADZAM TEGO LEKARZA !!!!`