Dr jest profesjonalny. Ma dobre podejście do pacjentki wszystko wyjaśnia. Robił mi dwa cesarskie cięcia szycie idealne estetyczne. Bardzo polecam!

Cudowny lekarz z powołaniem! Miły, uprzejmy, sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i bardzo opiekuńczy. Badam się u doktora Szewczuka od nastolatki, teraz prowadził moją ciążę i odbierał poród, nie zamieniła bym go na żadnego innego. Bardzo bardzo polecam.

Godny zaufani.Rzeczowy,kompetentny.Dokładny. Szkoda że już nie ma go w Bytowskim szpitalu. .

Prowadził moją ciążę od początku do rozwiązania. Był również przy porodzie. Uprzejmy, kompetentny i poświeca dużo czasu pacjentce. Miałam szczęście ze odbierał poród bo znał moja historie ciązy. Polecam tego lekarza.

Poszłam do lekarza Szewczuka jako nastolatka. Troche mnie zdenerwował tym, że chciał mi wmówić ciąże... ale nie licząc tego incydentu ogólnie polecam. Kobiety w mojej rodzinie prowadziły u niego ciąże i są bardzo zadowolone. Koszt wizyty ok 100 bo nie pamiętam już dokładnie.

Koszt wizyty ok 100 bo nie pamiętam już dokładnie.

Kompetentny, rzeczowy, rozwieje wszystkie watpliwosci!Minus to zbyt długie oczekiwanie na wizytę (czasmi poślizg 2 godzinny, dla ciężarnej siedzącej na twardym krzesle to duży dyskomfort!

Polecam wszystkim miły, uprzejmy i kompetentny

Polecam wszystkim miły, uprzejmy i kompetentny

nie lubi skomplikowanych przypadków. Koszt wizyty jest kosmiczny

nie lubi skomplikowanych przypadków. Koszt wizyty jest kosmiczny

Lekarz godny polecenia!!! Prowadzi mi ciążę i jest profesjonalny w tym co robi. Wizyta trwa minimum 25 minut a jak jest potrzeba to nawet godzinę. Z tak uprzejmym i sympatycznym lekarzem nie miałam nigdy do czynienia. Pomaga pacjentce wstać z fotela, podaje rękę, podczas badania jak i przed mówi co robi, co jest ok a co go niepokoi. Podczas wizyty ciągle tłumaczy, zadaje pytania co się działo od ostatniego spotkania. Zawsze czułam się skrępowana przed wizytą u ginekologa, ale u Pana doktora jest zupełnie inaczej.

Zdecydowanie polecam tego ginekologa. U wielu bywałam, ale ten ma szczególne podejście do pacjentki i jak raz do niego trafiłam to z innych zrezygnowałam. Facet zna się na fachu i ma świetne podejście. Nie kasuje za przysłowiowe "pięc minut" bo jeśli trzeba to i 50 min.poświęci pacjentce. Jest BARDZO POWAŻANY w naszym mieście.OBY WIĘCEJ TAKICH lekarzy!!!!!! Pozdrawiam Pana droktora:)