Cudowny lekarz z powołaniem! Miły, uprzejmy, sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i bardzo opiekuńczy. Badam się u doktora Szewczuka od nastolatki, teraz prowadził moją ciążę i odbierał poród, nie zamieniła bym go na żadnego innego. Bardzo bardzo polecam.

Godny zaufani.Rzeczowy,kompetentny.Dokładny. Szkoda że już nie ma go w Bytowskim szpitalu. .

Lekarz godny polecenia!!! Prowadzi mi ciążę i jest profesjonalny w tym co robi. Wizyta trwa minimum 25 minut a jak jest potrzeba to nawet godzinę. Z tak uprzejmym i sympatycznym lekarzem nie miałam nigdy do czynienia. Pomaga pacjentce wstać z fotela, podaje rękę, podczas badania jak i przed mówi co robi, co jest ok a co go niepokoi. Podczas wizyty ciągle tłumaczy, zadaje pytania co się działo od ostatniego spotkania. Zawsze czułam się skrępowana przed wizytą u ginekologa, ale u Pana doktora jest zupełnie inaczej.

Zdecydowanie polecam tego ginekologa. U wielu bywałam, ale ten ma szczególne podejście do pacjentki i jak raz do niego trafiłam to z innych zrezygnowałam. Facet zna się na fachu i ma świetne podejście. Nie kasuje za przysłowiowe "pięc minut" bo jeśli trzeba to i 50 min.poświęci pacjentce. Jest BARDZO POWAŻANY w naszym mieście.OBY WIĘCEJ TAKICH lekarzy!!!!!! Pozdrawiam Pana droktora:)

Poszłam do lekarza Szewczuka jako nastolatka. Troche mnie zdenerwował tym, że chciał mi wmówić ciąże... ale nie licząc tego incydentu ogólnie polecam. Kobiety w mojej rodzinie prowadziły u niego ciąże i są bardzo zadowolone. Koszt wizyty ok 100 bo nie pamiętam już dokładnie.

Koszt wizyty ok 100 bo nie pamiętam już dokładnie.

Wspaniały lekarz,przeleżałam pół ciąży na patologii a na obchodzie tylko on pytał się jak się czuje ( a stała z nim święta trójca Michalak,Moll Kuczmarski)Trafiłam na niego przy przedwczesnym porodzie. jest miły, uśmiecha się nawet jak mi chciało się płakać ( a płakałam często)Jest dobrym i znakomitym specjalistą.Nie traktuje kobiety jak przedmiot który daje kasę za wizytę. Szkoda że nie przyjmuje prywatnie w Kościerzynie. bo miałby zapakowane wszystkie terminy wizyt.

Prowadził moją ciążę od początku do rozwiązania. Był również przy porodzie. Uprzejmy, kompetentny i poświeca dużo czasu pacjentce. Miałam szczęście ze odbierał poród bo znał moja historie ciązy. Polecam tego lekarza.

Witam! Chociaż sama lecze się u innego lekarza i ciąże prowadzil rowniez kto inny mianowicie Dr Kuczmarski, ktorego bardzo cenie, jest dobry specjalista, ale Dr Szewczuk to czlowiek z wielkim serce, bardzo uprzejmy, mily, pacjentka czuje się przy nim konfortowo, tak się zlożyło, ze gdy rodzil się moj syn Dr kuczmarski nie mogl być przy porodzie, trafilam na Szewczuka i Bogu za to dziękuje nie uimiejszajac Markowi Kuczmarskiemu, którego bardzo lubię.

Witam!

Kompetentny, rzeczowy, rozwieje wszystkie watpliwosci!Minus to zbyt długie oczekiwanie na wizytę (czasmi poślizg 2 godzinny, dla ciężarnej siedzącej na twardym krzesle to duży dyskomfort!

Dr Szewczuk to lekarz idealny. Ma świetne podejście do pacjentki. jest wspaniały nieoceniony kompetentny i zabawny. przez całą ciążę byłam pod jego opieką i zarówno ja jak i mój mąż byliśmy zadowoleni ze wspólnych wizyt. Teraz zaszłam w drugą ciążę i już zaówiłam sobie wizytę. muszę jeszcze powiedzic ze pan Jacek wykrył u mnie ciążę której jeszcze nie stwierdził test ciążowy a wyniki w testach są już wiarygodne po tygodniu. Mój mąż jest pod ogromnym wrażeniem jego doświadczenia. Zdecydowanie polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kościerzyna"?

Lucjan Krawczyk

gen. Sikorskiego 57