lekarz Jacek Szmyd

Generalnie ten człowiek powinien moim zdaniem zrezygnować z zawodu ponieważ sie do tego nie nadaje. dzięki niemu trafiłam w krytycznym stanie do szpitala, jak sie okazało byłam w ciąży pozamacicznej w 3 miesiącu, ciąza była umieszczona w lewym jajowodzie otoczona bardzo dużą ilością krwi OCZYWIŚCIE ON TEGO NIE ZAUWAŻYŁ OWSZEM STWIERDZIŁ ZE MAM TAM TROCHĘ KRWI ALE JAK POWIEDZIAŁ TO SAMO SIĘ USUNIE A NA BÓL ZALECIŁ MI TABLETKI PRZECIWBÓLOWE...które brałam przez dłuższy czas a wszystko tam w środku się paskudziło .... dzięki jego pomocy trafiłam do szpitala nie czując ...

dzięki niemu trafiłam w krytycznym stanie do szpitala, jak sie okazało byłam w ciąży pozamacicznej w 3 miesiącu, ciąza była umieszczona w lewym jajowodzie otoczona bardzo dużą ilością krwi OCZYWIŚCIE ON TEGO NIE ZAUWAŻYŁ OWSZEM STWIERDZIŁ ZE MAM TAM TROCHĘ KRWI ALE JAK POWIEDZIAŁ TO SAMO SIĘ USUNIE A NA BÓL ZALECIŁ MI TABLETKI PRZECIWBÓLOWE...które brałam przez dłuższy czas a wszystko tam w środku się paskudziło .... dzięki jego pomocy trafiłam do szpitala nie czując już nóg i w zasadzie za dużo nie pamietam bo traciłam przytomność i odrazu trafiłam na stól operacyjny .... gdybym trafiła do szpitala wcześniej nie miałabym tak poważnej operacji i powikłań .... dziękuje Panu bardzo za tą fachową pomoc !!!!

Do Pana doktora trafiłam z książkowymi objawami zaburzeń hormonalnych. Pan doktor zlecił badania na hormony ale nie na wszystkie tylko na 2 (widocznie tylko te zna Pan doktor). Wyniki tych dwóch były ok więc Pan doktor stwierdził, że widocznie taka moja natura. Na szczęście trafiłam do innego lekarza który od razu zdiagnozował po opisie objawów chorobę, badania to tylko potwierdziły. Pan doktor Jacek nie bada pacjentek na fotelu tylko wykonuje usg. Uważam, że jeżeli Pan doktor przyjmuje prywatnie to powinien mieć o wiele lepszy sprzęt w gabinecie. Pan doktor żeruje na dobrej opinii swojego ojca. Niestety tym razem jabłko spadło bardzo daleko od jabłoni, można wręcz powiedzieć, że wpadło w przepaść. Na pewno już moja noga nie stanie w jego gabinecie.

obecnie prowadzi moją ciążę- jestem bardzo zadowolona, zleca różne badania, tłumaczy, robiąc usg zatrzymuje i pokazuje wszystko dokładnie. Na pierwszej wizycie w 5 tygodniu ciąży zaprosił męża na usg i wytłumaczył nam wszystko, chociaż to była mała plamka na zdjęciach. Kompetenty,uroczy człowiek. Jeśli mam jakieś wątpliwości i pytania to zawsze uspokoi.Aktualnie za wizytę płacę 100zł ze zwolnieniem lekarskim, a przedtem płaciłam 80 za wizytę i za każdym razem mam robione usg. Szczerze Polecam

Jestem bardzo zadowolona z usług tego lekarza ! jest miły , sympatyczny i zawsze wszystko tłumaczy , szczegółowo i cierplikwie odpowiada na pytania :):)prowadzi obecnie moją ciążę :)

Bardzo sympatyczny lekarz do którego mam zaufanie. Dokładny i delikatny. Odpowiada na każde pytanie. Mogę go polecić każdej kobiecie

Jeden z najlepszych ginekologów jakich znam.Polecam go z czystym sumieniem.

Jeden z najlepszych ginekologów jakich znam.Polecam go z czystym sumieniem.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, który nigdy sobie nie ignoruje pacjenta i jego dolegliwości a na dodatek bardzo kompetentny :) serdecznie polecam, wizyty są dosyc tanie a cena dostosowana do rodzajów badań które były przeprowadzone :)

Z czystym sumieniem moge polecic Pana Szmyda, jestem jego pacjetka od ponad kilku lat i nawet po moim wyjezdzie z polski, nadal regularnie do niego uczeszczam. Jest lekarzem bardzo pogodnym, podchodzacym do kazdej pacjentki indywidualnie, ale zawsze z wysokim standardem.

super miły !!! zawsze uśmiechnięty a to ważne,kompetentny,chętnie odpowiada na zadawane pytania,polecam innym pacjentką

Bardzo uprzejmy lekarz, traktujący kazdą pacjentkę indywidualnie! Polecam!

Bardzo uprzejmy lekarz, traktujący kazdą pacjentkę indywidualnie! Polecam!