lekarz Jacek Szostakowski

Ortopeda, Traumatolog

2,7
2,4
2,4

Przy przyjęciu z powodu skręcenia kostki najpierw było kilka epitetów w stronę lekarza z Sor, potem założenie gipsu. Po trzech tygodniach wizyta i ściągnięcie gipsu za pomocą piłki. Ja zgłaszam że mnie boli a lekarz na mnie z ryjem że mnie nie skaleczy. Finalnie noga oparzona w kilku miejscach.

Nie polecam !!! Bardzo nie miły i opryskliwy. Jak wyżej ktoś napisał może i jest dobry ale za pieniądze.Wizyte uważam za stracenie własnego czasu.

Ten lekarz jest prostakiem i chamem, trzeba się naczekać u niego pod gabinetem, przyjmuje pacjentów według swojego widzimisię. Jest opryskliwy i awanturzy się jeśli pacjent za dużo się dopytuje.

Ten lekarz jest gburowatym bufonem ze swoimi dziwacznymi zasadami, jak nie trafisz pół godziny przed umówioną wizytą na wywołanie to koleś zrzuca Cię na koniec kolejki i perfidnie wyczytuje kolejne osoby z listy umówionych pacjentów, a jak którego nie ma to przyjmuje wtedy tylko pacjantów nieplanowych. Koleś ma myślenie zaściankowegu gbura dawno się z tak prymitywnym lekarzem nie spotkałem. Szczerze odradzam szkoda marnować czasu na awanturowanie się: "bo nie było pana jak czytałem". Zaznaczam że byłem o umówionej porze pod jego gabinetem!

Jeżeli ktoś mierzy kompetencje lekarza wg tego czy jest miły, to wyraźnie pomylił gabinety, radzę udać się do kabaretu, tam jest miło i śmiesznie. Lekarza ocenia się wg wiedzy i kompetencji a te walory posiada dr J. Szostakowski.Jest to niezwykle wspaniały ortopeda i oby więcej takich w naszych gabinetach.Dziękuję za to, że mogę się u Pana leczyć

Nie Polecam!!! może i dobry jest, ale prywatnie za dużą kasę! byłam ze skierowaniem, Jest strasznie nie miły, dosłownie cham ! byłam na kilku wizytach i nic nie potrafił zdjagnozować. zmieniłam lekarza, a gdy tamten zobaczył wyniki to sam określił go konowałem

Bardzo nie miły i chamski możliwe że dobry specjalista ale jako człowiek daje wiele do życzenia. Uważajcie na niego.

dr jacek szostakowski... nie znam osobiście lepszego ortopedy.

dr jacek szostakowski... nie znam osobiście lepszego ortopedy.

Wyjatkowo dobry i uczciwy lekarz, który pomógł mojemu ojcu.Dotychczas tata odsyłany był od lekarza do lekarza, dopiero Pan dr Szostakowski podjął decyzję o zastosowaniu leczenia operacyjnego.Panie doktorze rzywrócił nam Pan wiarę w mądrość polskich lekarzy.Serdecznie Panu dziękujemy.Janina M.

chamski, nie miły brak kompetencji. traktuje pacjentów jak przedmioty i obrażża ich...a jego leczenie pozostawia wiele do życzenia