lekarz Jacek Szychliński

Lekarz orzecznik ZUS

1,9
1,5

Lekarz podszedł do moich szeregu schorzeń bardzo poważnie. Przepytał mnie na okoliczność nawet cukrzycy. Zbadał mnie dokładnie. Powiedział że mam zrobić RTG i dopiero do niego zaraz przyjść. Dlatego uważam że fachowo zajmuje się swoim zawodem i ma dużo sensownych rzeczy do powiedzenia. Jestem zadowolony z treściwej wizyty.

Niekompetencja tego Pana powala wręcz na kolana. Jedyne co interesuje go podczas wizyty to wywiad o wadze gdzie każde pytanie jest tym samym co poprzednie. Pan ma się ewidentnie za czarodzieja, który wie wszystko i nawet potrafi podważać przyniesione zdjęcie rtg przez pacjenta i wmawiać mu inne choroby, na które nie ma żadnego potwierdzenia. Kierowanie na operacje również przynosi Panu korzyści ? Wzbogaca sie Pan na cierpieniu i załamaniu innych ? Szanowni Państwo jeśli chcecie spać spokojnie to omijajcie tego Pana szerokim łukiem.

Od wielu lat mam problem z nogami , stan zapalny. Po pierwszej wizycie u dr. Szychlinskiego otrzymałam leki, które zlikwidowały problem. Jestem szczęśliwą emerytką, która może wreszcie cieszyć się urokami życia i długimi spacerami. Gorąco polecam aby korzystać z jego kompetentnych porad.

Po przeczytaniu opini przed wizytą prywatną pomyślałem że może nie jest tak źle. Niestety było. Zostałem potraktowany jak petent a nie pacjent. Nie polecam. Nic się nie dowiedziałem.

Dziś odbyła się komisja lekarska czy jestem zdolna do pracy po niespełna dwóch miesiącach od zabiegu kolana (szycie łąkotki przyśrodkowej i rekonstrukcja rzepki) . Ten pseudo lekarz od samego wejścia potraktował mnie jak najgorsze zło. Dodam jeszcze, że czekałam ponad 30 minut aż łaskawy pan "zaprosi" mnie do gabinetu. Dokumenty medyczne to dla niego chyba "papier toaletowy", rzucał nimi po biurku, szarpał. Nie słuchał tego co do niego mówię, co w najbliższym czasie będzie z kolanem robione (dalsza rehabilitacja, ściągnie płynu, podanie kwasu hialuronowego) stwierdził, że go to nie obchodzi. ...

Ten pseudo lekarz od samego wejścia potraktował mnie jak najgorsze zło. Dodam jeszcze, że czekałam ponad 30 minut aż łaskawy pan "zaprosi" mnie do gabinetu. Dokumenty medyczne to dla niego chyba "papier toaletowy", rzucał nimi po biurku, szarpał. Nie słuchał tego co do niego mówię, co w najbliższym czasie będzie z kolanem robione (dalsza rehabilitacja, ściągnie płynu, podanie kwasu hialuronowego) stwierdził, że go to nie obchodzi. Jeśli chodzi o samo badanie jeśli w ogóle można to tak nazwać. Zmierzył krawicką miarką obwód uda, kolana i łydki. Siłowo zginał mi nogę mimo iż widział jak bardzo mnie boli (łzy same sobie nie wypłynęły) tak samo z przeprostem było na siłę. Kazał wstać, przejść się, na palcach i na piętach i tyle. Pytam, co dalej? Odpowiedź jaką usłyszałam to "dostanie Pani odpowiedź pismem"
Takich "lekarzy orzeczeników" powinni usuwać z miejsca. Zero empatii, podejścia do człowieka.
Oczywiście złoże pisemną skargę na tego lekarza do ZUS.

Nie polecam, totalna porażka. Człowiekowi, który dojdzie do gabinetu o własnych siłach według tego pseudo ortopedy nic nie jest, a strzelanie, trzeszczenie i przeskakiwanie kolana jest czymś całkowicie normalnym.

Podejście pana doktora to kompletna porażka. Podważa opinie lekarskie I to strasznie. Badanie w jego wykonaniu tragedia. Reka badana opuchnięte A ten twierdzi że może być. Olewa skargi na niedowlad reki. Dno I bombelki.skarga I odwołanie poszło na konowala.

Miałam zwichnięty bark i zapalenie kaletki. Dwa miesiące intensywnego bólu, leczenie zastrzykami, potem rehabilitacja. Po pół roku odczuwam ból barku w pewnych pozycjach np. podczas snu na prawym boku. Ręka nie jest w pełni sprawna, nie mogę wykonywać niektórych czynności (zapinanie biustonosza, podniesienie np. kubka z herbatą wyprostowaną ręką). Wg pana lekarza orzecznika Szychlińskiego wszystko jest OK, ponieważ mogę podnosić rękę w górę i w bok, a odszkodowanie za wypadek w pracy nie należy mi się, ponieważ ZUS i tak wywiązał sie z przepisów, płacąc 100% za moje zwolnienie lekarskie. Pan lekarz orzecznik nawet nie spojrzał na rtg i usg z opisami ani na żadne inne dokumenty. Na moją uwagę, że kość obojczyka inaczej teraz wygląda (jest bardziej wystająca) niż przed wypadkiem, pan lekarz orzecznik stwierdził, że nie przeszkadza to mojej urodzie. Odwołałam się od orzeczenia. A konsultacji u pana lekarza Szychlińskiego absolutnie nie polecam...

Kpina, pan na lekarza się nie nadaje bardziej na urzędnika ,olewające podejście do pacjentów, nie polecam !

Byłam dzisiaj u Pana dr.Szychlińskiego, jestem ogólnie bardzo zadowolona, jest dokładny, o wszystko wypyta, pozwoli także się wypowiedzieć na temat dolegliwości, każdemu polecam.