1,5
1,7
1,5
1,4

Miałam zwichnięty bark i zapalenie kaletki. Dwa miesiące intensywnego bólu, leczenie zastrzykami, potem rehabilitacja. Po pół roku odczuwam ból barku w pewnych pozycjach np. podczas snu na prawym boku. Ręka nie jest w pełni sprawna, nie mogę wykonywać niektórych czynności (zapinanie biustonosza, podniesienie np. kubka z herbatą wyprostowaną ręką). Wg pana lekarza orzecznika Szychlińskiego wszystko jest OK, ponieważ mogę podnosić rękę w górę i w bok, a odszkodowanie za wypadek w pracy nie należy mi się, ponieważ ZUS i tak wywiązał sie z przepisów, płacąc 100% za moje zwolnienie lekarskie. Pan lekarz orzecznik nawet nie spojrzał na rtg i usg z opisami ani na żadne inne dokumenty. Na moją uwagę, że kość obojczyka inaczej teraz wygląda (jest bardziej wystająca) niż przed wypadkiem, pan lekarz orzecznik stwierdził, że nie przeszkadza to mojej urodzie. Odwołałam się od orzeczenia. A konsultacji u pana lekarza Szychlińskiego absolutnie nie polecam...

Ten człowiek Wszystkich uzdrawia, normalnie ręce które leczą. Człowiek idzie z wynikami- rtg, tomograf, rezonans, na których są wykryte schorzenia, a ten pseudo "lekarz" to podważa i opinię innych lekarzy. Powinni tego pana (specjalnie z małej litery) zatrudnić 24h na dobę, Wszystkich by uzdrawiał i ZUS miałby więcej kasy na swoje budowle!! Żenada!! Tak nie może być!! Przeprowadził wielkie badanie ze swoim młoteczkiem ha ha !! Ogólnie od samego wejścia facet nie patrząc na wyniki badań już odnosi się do pacjenta jak śmiecia i sugeruje, że się symuluje. Nawet dokładnie nie wiedział co oznacza moje schorzenie i poszedł do drugiego gabinetu zapytać innego lekarza, a później jeszcze kazał mi wyjść i poczekać przed gabinetem- ha ha pewnie uruchomił wujka google no, ale nie- żyję, siedzę, rozmawiam to jestem ZDROWA! Dużo by pisać tych negatywów! Po prostu brak słów!! Ktoś powinien też wziąć się za tych pseudo lekarzy! Specjalnie tak robią aby ludzi psychicznie podłamać i człowiek machnie ręką, będzie bezsilny i wróci do pracy... Ja osobiście się odwołam, nie popuszczę.

Byłam dzisiaj u Pana dr.Szychlińskiego, jestem ogólnie bardzo zadowolona, jest dokładny, o wszystko wypyta, pozwoli także się wypowiedzieć na temat dolegliwości, każdemu polecam.

Kontrola L4. Leczę bóle barku i ramienia od kilku lat. Przygotowania do zabiegu operacyjnego. I co? Nic! Pan "orzecznik" stwierdza żem zdrów jest! :) Podważa opinię specjalisty !!! A sam ledwo lek.med. na pieczątce. W takim wieku w jakim jest to i tak spore osiągnięcie. Specjalizacja? Chyba tylko we wk...niu chorych. Śmiech mnie pusty ogarnia. I nazywają to Komisją Lekarską! Gościa nie interesuje historia choroby, badanie w jego wykonaniu to fikcja. Jak można (oprócz grymasu na twarzy) zobaczyć ból? Zero kontaktu, on jest najważniejszy, jego zdanie i tylko jego się liczy! Bufon to delikatne określenie. Odrobina człowieczeństwa nie zaszkodziłaby. Czyżby stres i frustracje wyładowywał na pacjentach? Przez takich jak on nie najlepsza opinia o ZUS-ie na pewno się nie poprawi, a wręcz przeciwnie. Ale jest jedna zaleta- on uzdrawia. :) Na papierze co prawda, ale uzdrawia:) Wszystkich bez wyjątku. ZUS płaci mu za to? Ciekawe dlaczego nie wyłapał on lub jego koledzy-"orzecznicy" człowieka-kombinatora, który z ZUS-u "wyciągnął" przez ponad 2 lata ponad 8 MILIONÓW!!! za L4? Czyżby? ;) Nie polecam i jako lekarza i jako lekarza.

Podejście pana doktora to kompletna porażka. Podważa opinie lekarskie I to strasznie. Badanie w jego wykonaniu tragedia. Reka badana opuchnięte A ten twierdzi że może być. Olewa skargi na niedowlad reki. Dno I bombelki.skarga I odwołanie poszło na konowala.

Bardzo dokładne i profesjonalne podejście. Powiedział mi więcej na temat mojej choroby niż lekarze prowadzący, a miał sprawdzić tylko zasadność zwolnienia.

Kpina, pan na lekarza się nie nadaje bardziej na urzędnika ,olewające podejście do pacjentów, nie polecam !

Zostałam wezwana na kontrle L4 przez ZUS i ten Pan był moim orzecznikem - opinia ZDROWA. Choroby: zapalnie nadłykcia bocznego kości ramienia - diagnoza potwierdzona przez 2 lekarzy specjalistów, przepuklina kręgu mędzykręgowego - potwierdzone badaniem rezonansu magnetycznego - a Pan orzecznik stwierdza zdrowa. Ignoruje diagnozy innych lekarzy, badań nawet nie obejrzał - mne również nie obejrzał pod kierunkiem moich schorzeń - wykonał rutynowe badanie i ozdrowiałam. A JA JESTEM PRZYGOTOWYWANA DO 2 OPERACJI !!! KONOWAŁ nie lekarz i do tego orzecznik. Ktoś powinien pocągnąć go do odpowiedzialści, bo takim pstępowaniem ...

Choroby: zapalnie nadłykcia bocznego kości ramienia - diagnoza potwierdzona przez 2 lekarzy specjalistów, przepuklina kręgu mędzykręgowego - potwierdzone badaniem rezonansu magnetycznego - a Pan orzecznik stwierdza zdrowa. Ignoruje diagnozy innych lekarzy, badań nawet nie obejrzał - mne również nie obejrzał pod kierunkiem moich schorzeń - wykonał rutynowe badanie i ozdrowiałam. A JA JESTEM PRZYGOTOWYWANA DO 2 OPERACJI !!! KONOWAŁ nie lekarz i do tego orzecznik. Ktoś powinien pocągnąć go do odpowiedzialści, bo takim pstępowaniem doprowadza ludzi do kalectwa anie zdrowienia, bo jak wiadomo jak się chorób nie leczy to one postępują !!! KONOWAŁ - psa pod opiekę medyczną tego Pana bym nie oddała.

Mialam do czynienia raz z tym panem i oby nigdy więcej.Zaden z niego lekarz,przynosi tylko ujme temu zawodowi.Powinien mieć na pieczątce urzędnik orzeczik.Gburowaty,nie zapisuje tego co się mowi,tylko to co sam uważa za stosowne.Tresci ogranicza do maximum,a na koniec nic z nich nie wynika.Z przedstawionymi dokumentami,dowodzacymi o niezdolności do pracy wogole się nie zapoznaje.Porazka ;-(

nigdy więcej do czynienia z tym "lekarzem",nie uprzejmy,wszystko wie bez badań i bawi się w ręce które leczą

Wciąż poszukujesz "Lekarz orzecznik ZUS Szczecin"?

Remiguisz Kubacki

Elżbieta Patura