1,7

Pobyt na SOR nigdy nienależy do przyjemnych. Mialem "okazję" 3 razy wylądować tutaj jako opiekun mojego 94-letniego taty. Za każdym razem nam pomógł i trafnie pokierował na dalsze leczenie.

Byłem na SOR w Grudziądzu, miałem nieprzyjemność wizyty u tego pseudo lekarza. Z atakiem kolki nerkowej kazał mi iść do domu - stwierdził że nic mi nie jest i że symuluję - dosłownie (dwa dni później miałem zabieg wyciągania kamienia). Nie wiem gdzie "zdobył" dyplom lekarza - ale słowo "zdobył" jest tutaj idealnym określeniem.

Tragedia, inaczej nie da się tego opisać. Lekarz działa na SOR w Grudziądzu - zero empatii, bezczelny i złośliwy. W trakcie rozmowy z pacjentką w gabinecie, rozmawia przez telefon w sprawach prywatnych, rozmowa była kilkuminutowa o pracach ogrodowych, także bardzo pilna. Zostawianie otwartych drzwi od gabinetu i wychodzenie, kiedy na wprost wejścia jest poczekalnia, a pacjentka leży z odsłoniętym ciałem, bardzo miło. Przez cały czas lekarz opryskliwy, traktujący z góry. Na koniec badania i szukania przyczyn dolegliwości, łącznie po kilku godzinach na SOR, lekarz postanowił już nie przychodzić na oddział i przez rejestratorkę, telefonicznie, złośliwe postawił ultimatum pacjentce - albo pacjentka zostaje do rana i rano dostanie antybiotyk w kroplówce (można go przyjmować doustnie, wystarczy wypisać receptę, obok szpitala całodobowa apteka) albo może się wypisać na własne żądanie, ale nie otrzyma wypisu i wyników badań. Pacjentka nie wymagała innej opieki poza rozpoczęciem przyjmowania antybiotyku, ale lekarzowi chyba nie spodobało się, że nie umarła w międzyczasie i raczyła zabierać jego cenny czas. Okropny człowiek.

Wizytę w SOR zapamiętam długo i negatywnie. Lekarz Tejza na pierwszy rzut oka doświadczony specjalista okazał się bardziej specjalistą od insynuacji i zarozumialstwa. Jestem już wiekowo nie młodym mężczyzną i konieczność zkorzystania z pomocy Pogotowia Ratunkowego oraz SOR zdarzyła mi się po raz drugi w moim życiu. Tak jak wysoko oceniam działanie i zachowanie Ratowników Medycznych to odwrotnością jest poziom traktowania pacjentów przez wymienionego lekarza.

Do tego lekarza to by trzeba było pójść z uciętą ręką żeby dał zwolnienie, ten lekarz ciągnie kilka tygodni dyżury pod rząd, a później się wyżywa na personelu oraz pacjentach, zwraca uwagę o noszenie maseczek na sorze a sam nie nosi maseczki, swoją posługę lekarska już powinien dawno zakończyć.

Wizyta na SOR dramat... Nikt się nie zna, on wszystko wie najlepiej.. A jednak Pan się mylił i to grubo.

Po dzisiejszej wizycie na sorze w Grudziądzu stwierdzam że to najgorszy lekarz z jakim miałam kontakt. Bezczelne podejście do pacjenta i rodziny. Chamski ,arogancki i wredny to zbyt łagodne słowa. Traktuje ludzi z góry . Szczerze odradzam tego pseudo lekarza.

Przestrzegam wszystkich przed tym pseudo lekarzem.Uraz kolana w czasie gry w piłkę nożną.Wizyta na SOR w Grudziądzu "pan doktor" z góry traktuje jak symulanta,nie widzi obrzęku ,kiedy tłumaczę ,że w kolanie słyszalne było "chrupnięcie" i okropny ból stwierdza ,że to niemożliwe , wysyła "grzecznościowo" na RTG,nie widzi zmian, zalecenie zimne okłady.Prywatna wizyta u innego ortopedy ,po wstępnym badaniu podejrzenie zerwania wiązadła krzyżowego i uszkodzenie łąkotki,niestety badania rezonansem potwierdzają uraz.

Miałam przyjemność a raczej nieprzyjemność mieć styczność z tym lekarzem. Człowiek arogancki, nieprzyjemny.

Witam dzisiaj przyjechałem na sor z urazem pięty po zrobieniu zdjęcia RTG lekarz od razu zaczął opisywać nie wnikając co mi się stało i jak.. słysząc co pisze czyli "miejsce bez obrzęku i zasinienia" przerwałem i powiedziałem że mam obrzęk i zasinienie. Lekarz stwierdził że to nie od urazu który miał miejsce parę godzin wcześniej tylko mogło mi pęknąć naczynko, stwierdził żebym go nie oszukiwał bo on się nie da ma 30letni staż i nie da się tak łatwo wkręcić w to co pacjent mówi. Zero zaangażowania i kontaktu z ...

Zero zaangażowania i kontaktu z pacjentem dziwię się że taki człowiek pracuje i "pomaga" ludziom