lekarz Jacek Tomaszek

1,9
2,9
2,2
1,9

Zacofanie totalne, brak znajomosci obowiązujących przepisów, nie wywiązuje się ze swoich obowiązków co nie zostanie bez echa i zostanie zgłoszone, zasłanianie się klauzula sumienia bo ma takie widzi mi się, tacy ludzie nie powinni być lekarzami!!!!

Lekarz, który totalnie nie nadaje się do tego co robi! Kompletne dno, czekać godzinę w poczekalni na wizytę by dowiedzieć się, ze nie przepisze leku bo nie ma takiego obowiązku i zakrywa się klauzula sumienia! Jakie sumienie, brak empatii i jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, siedzi tam za karę, NIE POLECAM NIKOMU!!!!

Okropnie się zawiodłam i poczułam się upokorzona, potraktowana jak śmieć przez tego "lekarza". Do wizyty nawet nie doszło, umówiona byłam na 11.30, niestety z powodów niezależnych ode mnie(utknęłam w korku mimo wyjechania z domu z dużym zapasem czasu), gdy jednak już wiedziałam, że będę chwilkę później, zadzwoniłam wcześniej i o tym poinformowałam. Dotarłam do przychodni o 11.45. W rejestracji spędziłam 10minut.. O godzinie 11.55 lekarz wyszedł zamykając swój gabinet, pani w rejestracji zwróciła uwagę na to że jestem jeszcze ja do przyjęcia i prosiła by mnie przyjął, wtedy "lekarz" odpowiedział nerwowo i bardzo nie uprzejmie podnosząc na mnie i na panią głos, wręcz krzycząc przy wszystkich osobach tam obecnych. Po krótkiej, ale burzliwej wymianie zdań stwiedziłam, ze dziękuję za wizytę i rezygnuję. Między innymi "lekarz" wytknął mi, że się spóźniłam i mamy szanować swój czas, tylko kto powiedział, że go nie szanuję? Spóźniłam się 10minut, przeprosiłam za to, ale naprawde nie miałam na to wpływu! Zastanówmy się co byłoby, gdyby ten pan się spóźnił..czy poniósłby jakieś konsekwencje? Czy ktoś sprawiłby, że poczułby się tak upokorzony jak ja wtedy przez niego? Oj napewno nie..bo to przecież wielki pan doktor. Po wszystkim Pani w rejestracji przepraszała za zachowanie "lekarza", to bardzo miłe z jej strony, widać było, że jest jej przykro, ale to nie jej wina. Nigdy więcej nie umowie się do tego niby "lekarza" i na każdym kroku sukcesywnie będę wszystkim odradzała zapisywanie się do niego.

Badania USG u dr. Tomaszka szczerze NIE POLECAM. Bardzo nieuprzejmy i rutynowy. W badaniu w ogóle nie opisał zmiany pozostałej po leczeniu onkologicznym (która miała być zbadana wg. skierowania). Pozostałe narządy opisał jako "prawidłowe" , co ciekawe nawet przydatki, których już nie posiadam. Badanie wykonane prywatnie, pierwszy i ostatni raz. Szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy.

Badania USG u dr. Tomaszka szczerze NIE POLECAM. Bardzo nieuprzejmy i rutynowy.

Przy pierwszej wizycie, czekając 1,5h nie zostałem wogóle przyjęty ponieważ Pan Doktor pracował do 12 a była już 12:15. bardziej zależy mu chyba na prywatnych wizytach które są bardziej opłacalne. Byłem u niego kilka razy i ani razu nie dowiedziałem sie na co choruje. Tylko recepty. Oliwy do ognia dolała moja ostatnia wizyta, gdzie lekarz zasugerował mi że udaję chorobę by dostać L4, a czułem się naprawdę słabo. Żenada, nie poelcam

Lekarz nieuprzejmy, z małą wiedzą, zbędne, by do niego chodzić. nie polecam!!

Lekarz nieuprzejmy, z małą wiedzą, zbędne, by do niego chodzić. nie polecam!!

Dokładnie i profesjonalnie przeprowadzone badanie, pełny opis badania i wytłumaczenia dalszego postępowania. Zdecydowanie polecam !

Profesjonalne podejście, dokładne wyjaśnienie choroby i sposobu leczenia

Profesjonalne podejście, dokładne wyjaśnienie choroby i sposobu leczenia