lekarz Jacek Trzyna

Okulista

Byłam u doktora ze skierowaniem na HRT.Ciepły człowiek o dużej wiedzy,skierował mnie na zbieg laserowy,który sam wykonał.Teraz ciśnienie w oku mam prawidłowe,bardzo dziękuję doktorze.

Byłem u Tego lekarza z powodu zaczerwienienia oka,przepisane leki szybko pomogły.Polecam bardzo uprzejmy i kompetentny okulista.

Pacjentowi który napisał 2 negatywne oceny nie odmówiono przyjęcia tylko poproszono by poczekał ponieważ doktor jest w trakcie badania chorego.Po tej informacji pacjent w chamski sposób potraktował pielęgniarkę i rejestratorkę i powiedział "nie mam czasu czekać a lekarza wiem jak załatwić".Oby ludzi o tak niskiej kulturze i wysokim poziomie agresji było jak najmniej. M.K.świadek i pacjent tej placówki

M.K.świadek i pacjent tej placówki

Bardzo kompetentny specjalista, który leczy całą moją rodzinę. Niestety w naszej rodzinie występuje duża wada wzroku i jaskra. Przepisane okulary zawsze są dobre a okresowa kontrola jaskry szczegółowa ze wszystkimi badaniami dodatkowymi. Niestety na tak profesjonalne badanie w poradni okulistycznej w miejscowości w której mieszkam liczyć nie mogę. Godny polecenia doświadczony lekarz.

Od 3 lat byłem zapisany w szpitalu na usunięcie brodawki z powieki, w międzyczasie udałem się do lekarza Trzyna na dobranie nowych okularów do czytania. Lekarz nie tylko przepisał mi okulary ale zaproponował,że może mi tę brodawkę podwiązać nicią i w krótkim czasie brodawka uschnie. Oczywiście zgodziłem się i za jedną wizytą załatwiłem dwie sprawy i do tego bez dodatkowych kosztów. Widać wielką rutynę w tym co robi, szacunek!

Od 2 tygodni leczyłem czerwone oko i… nie było poprawy, dopiero lekarz specjalista Jacek Trzyna po dokładnym zbadaniu oka powiedział, że mam wirusowe zapalenie rogówki i zapisał mi skuteczne leki. Widać, że ma duże doświadczenie, godny polecenia okulista.

Byłam u dr Jacka Trzyny w Braniewie kilkakrotnie, zawsze w porę rozpoznał u mnie nawrót choroby, dzięki czemu nie musiałam leżeć w szpitalu.Doświadczony,wyjatkowo kompetentny i skuteczny a przy tym bardzo miły i uprzejmy.Zdecydowanie polecam.

Od dziecka z powodu dużej wady wzroku byłam pacjentką doktora Trzyny,teraz leczy zeza u mojej córeczki i jestem bardzo zadowolona,poprawa nastąpiła już po założeniu pierwszych okularków.Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem i córka nie płacze nawet wtedy kiedy wpuszcza jej krople.Mojej mamie również bardzo pomógł kiedy była po operacji oczu.

Byłem leczony przez innych na spojówki,po wizycie u specjalisty Jacka Trzyny okazało się,że mam wirusowe zapalenie rogówek,zmienił mi leki i po tygodniu byłem zdrowy.Według mnie to świetny fachowiec.

Wciąż poszukujesz "Okulista Elbląg"?

Agnieszka Nicpoń

Okulista dziecięcy
Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Oddział Okulistyki Jednego Dnia NZOZ "Twoje Oczy"
al. Grunwaldzka 33/2
UNI-MED