lekarz Jacek Trzyna

Byłem u Tego lekarza z powodu zaczerwienienia oka,przepisane leki szybko pomogły.Polecam bardzo uprzejmy i kompetentny okulista.

Rzetelny i kompetentny lekarz,łatwo nawiązuje kontakt z chorym,potrafi słuchać i dać nadzieję.Zdecydowanie polecam.

Pacjentowi który napisał 2 negatywne oceny nie odmówiono przyjęcia tylko poproszono by poczekał ponieważ doktor jest w trakcie badania chorego.Po tej informacji pacjent w chamski sposób potraktował pielęgniarkę i rejestratorkę i powiedział "nie mam czasu czekać a lekarza wiem jak załatwić".Oby ludzi o tak niskiej kulturze i wysokim poziomie agresji było jak najmniej. M.K.świadek i pacjent tej placówki

M.K.świadek i pacjent tej placówki

Lekarz który pacjenta ma za nic ,arogancki i nieuprzejmy odmawia przyjęcia do kontroli po urazach(chyba oczekuje na gratyfikację)oby jak najmniej takich ignorantów jak ten lekarz.

wielki ignorant pacjent dla tego lekarza to przedmiot który mozna ustawiać wedle uznaia

Byłem leczony przez innych na spojówki,po wizycie u specjalisty Jacka Trzyny okazało się,że mam wirusowe zapalenie rogówek,zmienił mi leki i po tygodniu byłem zdrowy.Według mnie to świetny fachowiec.

Byłam u dr Jacka Trzyny w Braniewie kilkakrotnie, zawsze w porę rozpoznał u mnie nawrót choroby, dzięki czemu nie musiałam leżeć w szpitalu.Doświadczony,wyjatkowo kompetentny i skuteczny a przy tym bardzo miły i uprzejmy.Zdecydowanie polecam.

Doskonały fachowiec i dobry człowiek.Ma wielu pacjentów ale jak widzę, również zazdrosną konkurencję. M.D.

M.D.

Od 2 tygodni leczyłem czerwone oko i… nie było poprawy, dopiero lekarz specjalista Jacek Trzyna po dokładnym zbadaniu oka powiedział, że mam wirusowe zapalenie rogówki i zapisał mi skuteczne leki. Widać, że ma duże doświadczenie, godny polecenia okulista.