lekarz Jacek Ulfik

Dr.Jacek Ulfik nie jest tylko dobrym lekarzem jest również wspaniałym człowiekiem , zawsze pomocnym. Chodzę do niego na wizyty od ponad 19lat Zaczeło sie od pierwszej w zyciu tej stresujacej i jakze krepujacej. Dr Ulfik swoim podjsciem i profesjonalnoscia potrafi uspokoic pacjentke. Przeprowadził mnie przez dwie ciąze przy pierwszej był przy porodzie gdyz pracowal w szpitalu , mam dwóch zdrowych wspaniałych synów :) Polecił mi jaka antykoncepcje wybrac i jak do tej pory wszystko jest ok. Wszystkim polecam Dr.Jacka Ulfika ponieważ jest bardzo dobrym ginekologiem z dobrym podejsciem do pacjentki ...

Chodzę do niego na wizyty od ponad 19lat
Wszystkim polecam Dr.Jacka Ulfika ponieważ jest bardzo dobrym ginekologiem z dobrym podejsciem do pacjentki jest bardzo delikatny przy badaniu i przede wszystkim ...pełny profesjonalizm.
Teraz nie mieszkam juz w Polsce ale na wizyty i tak tylko do Dr.Ulfika chodze. Nie sa one czeste tak jak kiedys ale nie zamierzam zmieniac lekarza bo takiego drugiego to juz nie znajde :)
A te wszystkie negatywne komentarze...kochani wszyscy jestesmy ludzmi kazdy ma dni lepsze i gorsze wiec moze troche wiecej wyrozumiałosci prosze.

Jest moim ginekologiem już 16 lat i to o czymś świadczy( chodzę do niego prywatnie).Bardzo dobry, doświadczony fachowiec, delikatny. Potrafi podnieść na duchu i porozmawiać z pacjentem jak z człowiekiem. Relacja lekarz-pacjent jest po prostu fantastyczna. Urodziłam "pod jego opieką" dwójke dzieci , chociaż nie jestem łatwym ginekologicznym przypadkiem. Dzięki jego szybkiej i przytomnej reakcji nie nabawiłam się zapalenia piersi po utraconej ciąży w 23 tygodniu. Dzięki niemu też wtedy uwierzyłam , że następnym razem będzie dobrze -no i tak było. Prawdziwy lekarz,który leczy nie tylko ciało, ale i psychikę ...

Urodziłam "pod jego opieką" dwójke dzieci , chociaż nie jestem łatwym ginekologicznym przypadkiem. Dzięki jego szybkiej i przytomnej reakcji nie nabawiłam się zapalenia piersi po utraconej ciąży w 23 tygodniu. Dzięki niemu też wtedy uwierzyłam , że następnym razem będzie dobrze -no i tak było. Prawdziwy lekarz,który leczy nie tylko ciało, ale i psychikę ( a to bardzo ważne!!) Traktuje też tak samo pacjentki te "prywatne" i te z poradni, jest po prostu normalny, co dzisiaj rzadko wsród lekarzy się zdarza. Polecam , szczególnie młodym dziewczynom, które mają problem przed pierwszym pójściem, bo atmosfera w gabinecie "przełamuje lody" No i nie zdziera z pacjentek.
Panie doktorze -ogromny szacun dla Pana- bo to się Panu należy.

Chodze do dr Ulfika 5 lat jak nie dłużej. Na poczatku bylam zadowolona z jego podejscia. potem sie zaczely problemy. bylam ostatnio u niego badal mnie nie powiedzial mi ze mam nadzerke cos z jajnikami i macica. O usg trzeba go prosic bo sam nie zrobi. mam problemy z zajsciem w ciaze. nie wykryl mi ciazy poronilam w zeszlym roku. nie polecam ten lekarz powinien isc juz na emeryture bo juz olewa swoja prace i swoje pacjentki stale.

lekarz godny polecenia ! :) miły i dobrze tłumaczy jest bardzo dokładny po 1 wizycie u niego nie zamierzam chodzić nigdzie indziej z wielkim zaufaniem polecam serdecznie

Chodzę do niego juz 3 rok. Gdy bylam po raz pierwszy mialam 16 lat i bardzo sie stresowalam. Ale dr Ulfik jest bardzo mily i potrafil rozluznic atmosfere. Odpowiada na pytania, mozna z nim porozmawiac (doslownie o wszystkim), kompetentny. Bardzo dba o pacjentki. Przyjmuje antykoncepcje i za kazdym razem pyta jak sie czuje itp. POLECAM!

Bardzo dobry lekarz. prowadził moją ciążę. Kompetentny, zawsze służy dobra radą, zawsze jest serdeczny. Polecam!

bardzo miły lekarz, polecam każdej kobiecie , a szczególnie tej która idzie po raz pierwszy . Ja byłam bardzo zestresowana pierwsza wizyta ale doktor mnie rozsmieszył i wszystko było juz w porzadku :)

Bardzo miły, kompetentny lekarz, prowadził moją ciążę od początku i jestem bardzo zadowolona, żadnych problemów czy nieporozumień :) Polecam w 100%

BARDZO DOBRY LEKARZ.MIŁY,UPRZEJMY....POTRAFI DOBRZE ZAJĄĆ SIĘ PACJENTKĄ. PRAWDZIWY FACHOWIEC. POLECAM...

Wspaniały lekarz, uczciwy, fachowy, uprzejmy, po prostu ludzki. Wizyty jak na jego fachowość i wiedzę są moim zdaniem niedrogie.