lekarz Jacek Ulfik

Wspaniały lekarz, uczciwy, fachowy, uprzejmy, po prostu ludzki. Wizyty jak na jego fachowość i wiedzę są moim zdaniem niedrogie.

BARDZO DOBRY LEKARZ.MIŁY,UPRZEJMY....POTRAFI DOBRZE ZAJĄĆ SIĘ PACJENTKĄ. PRAWDZIWY FACHOWIEC. POLECAM...

jest nie miły w stosunku do mnie a recepcjonistki są bardzoo wredne

jest nie miły w stosunku do mnie a recepcjonistki są bardzoo wredne

Według mnie dobry lekarz, choć nie spełnił moich oczekiwań do końca, niestety . Pozdrawiam

czy ktoś zna godziny przyjmowania i dni dr Ulfika??

czy ktoś zna godziny przyjmowania i dni dr Ulfika??

Jest moim ginekologiem już 16 lat i to o czymś świadczy( chodzę do niego prywatnie).Bardzo dobry, doświadczony fachowiec, delikatny. Potrafi podnieść na duchu i porozmawiać z pacjentem jak z człowiekiem. Relacja lekarz-pacjent jest po prostu fantastyczna. Urodziłam "pod jego opieką" dwójke dzieci , chociaż nie jestem łatwym ginekologicznym przypadkiem. Dzięki jego szybkiej i przytomnej reakcji nie nabawiłam się zapalenia piersi po utraconej ciąży w 23 tygodniu. Dzięki niemu też wtedy uwierzyłam , że następnym razem będzie dobrze -no i tak było. Prawdziwy lekarz,który leczy nie tylko ciało, ale i psychikę ...

Urodziłam "pod jego opieką" dwójke dzieci , chociaż nie jestem łatwym ginekologicznym przypadkiem. Dzięki jego szybkiej i przytomnej reakcji nie nabawiłam się zapalenia piersi po utraconej ciąży w 23 tygodniu. Dzięki niemu też wtedy uwierzyłam , że następnym razem będzie dobrze -no i tak było. Prawdziwy lekarz,który leczy nie tylko ciało, ale i psychikę ( a to bardzo ważne!!) Traktuje też tak samo pacjentki te "prywatne" i te z poradni, jest po prostu normalny, co dzisiaj rzadko wsród lekarzy się zdarza. Polecam , szczególnie młodym dziewczynom, które mają problem przed pierwszym pójściem, bo atmosfera w gabinecie "przełamuje lody" No i nie zdziera z pacjentek.
Panie doktorze -ogromny szacun dla Pana- bo to się Panu należy.

Nie polecam!! Przez niedbałość tego pana mój synek urodził się w 36 tyg z wagą 2070 a ja ze stanem przedrzucawkowym!! Jeżeli zależy wam na fachowym i profesjonalnym podejściu- wybierzcie kogoś innego!!

Byłam zadowolona z pierwszej wizyty u Pana Doktora trafiłam tam z przypadku i nie żałuję.Tym razem nie martwię się o moją drugą ciążę (z pierwszą trafiłam na złego lekarza)wiem że mogę o wszystko zapytać i otrzymam odpowiedz.Polecam :)

Najlepszy ginekolog w Strzelcach, ale uprzedzam, że najlepiej wybrać się do niego prywatnie. Przyjmuje w Feminie z NFZ-u, ale na termin się długo czeka, a te babska, które tam siedzą i raczą Cię łaskawie zarejestrować są STRASZNIE NIE MIŁE!

POLECAM!!! chodze do tego lekarza od 14 lat urodzilam pod jego baczną opieka troje dzieci bez komplikacji jest godny zaufania kompetentny i zna sie na rzeczy jedyny bardzo dobry i bardzo tani lekarz w Strzelcach polecam polecam