WCALE NIE TAKI DOBRY LEKARZ , FAKT WIELE TŁUMACZY I ROZMAWIA Z CHORYM AŻ NADTO , ALE GDY NIE WYJDZIE TERAPIA TAK JAK W MOIM PRZYPADKU GDY LECZYŁ MNIE W NOWYM SĄCZU TO UMYWA RĘCE I ODSYŁA CHOREGO DO KRAKOWA. JAK SIE ZAPYTAŁEM O CHEMIOTERAPIĘ TO ODESŁAŁ MNIE DO INNEGO LEKARZA A WCZESNIEJ ZAPEWNIAŁ ŻE MI POMORZE .PANIE DOKTORZE NIECH PAN TAK WIELE NIE MÓWI NIE DPUSZCZAJĄC CHOREGO DO GŁOSU I NASTEPNYM RAZEM NIE OBIECUJE JEŻELI I TAK PAN NIE JEST W STANIE POTEM POMÓC , KOMPLEKSOWEGO PODEJŚCIA DO LECZENIA TO ON NIE MA BO JAK SAM MÓWIŁ NA CHEMIOTERAPII SIĘ NIE ZNA A GDY ZAPYTAŁEM CO JESZCZE ZAPROPONOWAŁBY MI TO ODPOWIEDZIAŁ ŻE NIC.

Fachowiec i człowiek o otwartej głowie. Jestem zdumiona ze są tacy lekarze - zaangażowani, pochodzący do pacjenta bardzo kompleksowo, szukajacy rozwiązania w sytuacjach gdy inni lekarze, w tym również z tytułem profesora nie chcieli się pochylić nad trudnym przypadkiem. Niezwykle kulturalny, uprzejmy, taktowny, ale przede wszystkim bardzo madry i dobrczłowiek.

Najlepszy radiolog na świecie według mojej oceny naprawdę lekarz dla ludzi mądry uprzejmy działa na wysokim poziomie wiedzy bardzo walczy o swoich pacjentów nie poddaje się jeżeli jest tylko nadzieja na pokonani tego choroba polecam z głębi serca

Wciąż poszukujesz "Radioterapeuta Kraków"?

al. Wolności 6

ulica Garncarska 1
Siewna 21A/83
NZOZ SPECJALMED s.c.
32-412 Wiśniowa
CENTRUM DIAGNOSTYCZNO - LECZNICZE Fundacji dla Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego
PRĄDNICKA 50A