dr n. med. Jacek Walewskidr n. med. Jacek Walewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jacek Walewski

Internista, Diabetolog

Świat byłby inny jak byli by tacy lekarzem jak doktor Jacek Walewski. Jestem pacjentem doktora od 10 lat, jedny problem to dostępność wizyt ( nie dziwi mnie to ) Polecam

Świat byłby inny jak byli by tacy lekarzem jak doktor Jacek Walewski.

Polecam

Nie m lepszego specjalisty diabetologa. Korzystam z porad Pana Doktora od 3 lat, spowodował, że moje wyniki są w normie.

Nadzwyczajny lekarz. Profesjonalista w kazdym calu. Dokladny i precyzyjny w diagnostyce i leczeniu. Kompleksowy z przestrzennym mysleniem. Cierpliwy. Dostrzega aurę choroby pacjenta. Widzi więcej niż przeciętny lekarz. Wychodzi poza prosta diagnostyke i sięga do sedna. Rzetelny. Empatyczny. Budzi zufanie swoim ludzkim podejsciem i solidnością .Zawsze przygotowany do rozmowy, a nie dopiero wróżący z zapiskow. Zawsze na bieżąco z najnowszymi osiagnieciami nauk medycznych i farmacji. Odpowie na kazde pytanie pacjenta . Jednoczesnie przestrzega zasad i dyscypliny w leczeniu i egzekwuje to od pacjenta. Chcialbym tylko z takimi lekarzami miec do czynienia. POLECAM !