lek. med. Jacek Waligóra

Chirurg ogólny

Jestem wdzięczna Panu doktorowi Jackowi Waligórze za znakomicie przeprowadzoną operację usunięcia tarczycy. Blizna niewielka, ładnie się goi, żadnych powikłań. Pan doktor przy pierwszym kontakcie precyzyjnie wyjaśnił na czym polega operacja, przedstawił wszystkie ryzyka, nie bagatelizował zabiegu. Jest w kontakcie z pacjentem rzeczowy a przy tym uprzejmy. 2 tygodnie po operacji spotkany przypadkiem na oddziale spokojnie wyjaśnia wyniki badania histopatologicznego, osobiście instruuje jak masować bliznę, nie irytuje się, że były pacjent zabiera mu czas. Dodatkowo chcę pochwalić cały zespół pielęgniarski Szpitala Wojewódzkiego na Lutyckiej w Poznaniu - siostry są troskliwe i bardzo pomocne. Atmosfera na oddziale Pana doktora jest bardzo dobra, pacjenci traktowani są z szacunkiem. Bardzo dziękuję za leczenie i opiekę

Bardzo dobry chirurg , wykonywał u mnie operację przepukliny. Operacja przebiegła doskonale bez żadnych komplikacji.Po zabiegu czułem się bardzo dobrze a Pan dr Jacek Waligóra interesował się przebiegiem rekonwalescencji. Mało tego zainteresował się stanem mojego serca i skierował mnie na konsultacje kardiologiczną gdzie okazało się że mam wadę serca. Jestem już po zabiegu kardiologicznym i czuję się doskonale. Panie Doktorze bardzo dziękuję , będę wdzięczny za wszystko do końca życia.

Panie Doktorze bardzo dziękuję , będę wdzięczny za wszystko do końca życia.

Polecam Pana Doktora wieloletnie doświadczenie zawodowe, wiedza i intuicja chirurgiczna mówią same za siebie. Lekarz ma dobrze leczyć a nie ma zadania zabawiac nas uprzejmosciami.

Najlepszy fachowiec na jakiego mogłam trafić!!! Miły, kompetentny, ale przede wszystkim świetny chirurg. Wykonał u mnie cholecystektomie metoda laparoskopową i jestem bardzo zadowolona, przed operacja jak i po cały czas obecny - widać pacjent nie jest mu obojętny !!! POLECAM!!!!

Swietny fachowiec ,operował mnie ,męża i syna ,precyzja w pracy,tłumaczy dokładnie przebieg operacji,jest dobrym fachowcem w swoim zawodzie ,wykonuje zabiegi z wielką precyzją i . Polecam doktora Jacka Waligórę

Bardzo dobry lekarz podobno ale czasu na wyjaśnienie i rozmowę o przeprowadzonej operacji oraz dalszym onkologicznym leczeniu niestety zabrakło. Poszedł na urlop.Operacja nagła,nocno-dyżurowa i podobno bardzo skomplikowana jak mówili lekarze i pielęgniarki tylko na wyjaśnienie co jak i gdzie nikt się nie zdobył. Po dwóch miesiącach usłyszałam-CHEMATOLOG . Pozdrawiam oddział chirurgii na Jaracza a szczególnie trzórzliwych lekarzy.

cudowny lekarz,skromny ale konkretny to ze mało mówi o niczym nie świadczy ważne jest dla mnie jak mnie zoperował a blizny?lepiej ceruje niż moja babcia a na operacje czekałam 2 tygodnie-BEZ ŁAPÓWKI!!!!gdy dowiesz sie ze on cie operuje śpi spokojnie bo bedzie dobrze:)

Jestem zdumiona ocenami poprzedników.Ja mogę powiedzieć tylko dobrze o tym lekarzu.Jego natychmiastowa reakcja w państwowym szpitalu uratowała mi życie. I niczego nie oczekiwał.A ranę jamy brzusznej zeszył tak doskonale, że prawie nic nie widać.Czy na pewno mówimy o tym samym lekarzu z przedmówcami?!

Sprawia bardzo niekompetentne wrażenie oraz bagatelizuje objawy. Najgorszy natomiast jest fakt, że sugeruje bardziej kompleksową opiekę i przychylniejsze terminy za łapówkę. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza nikomu, omijać szerokim łukiem. Cieszę się, że zdecydowałem się na zmianę chirurga.

Lekarz nie wzbudza zaufania, bardzo frywolnie podchodzi do oceny stanu chorego. Jest nieuprzejmy.