lekarz Jacek Wenerski

W wieku 31 lat przeszłam przez 8 ginekologów. Leczyłam zaburzenia miesiączkowania i niepłodność. Bez rezultatów. Nie doczekałam się dziecka. W końcu pozostało mi dbać o swoje "kobiece sprawy" i mieć swego ginekologa. Z poprzednimi nie chciałam już mieć nic do czynienia. Wybór padł na dr Wenerskiego. Miałam z nim kontakt w szpitalu na Toruńskiej w lipcu 2008 roku. Robił mi usg i usuwał polip. Już wtedy wydał mi się przyjazny do pacjentki. Nie pomyliłam się! Najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia! Mówi co robi, odpowiada na pytania, skupia się na swojej pracy. Świetny lekarz i człowiek. Godny polecenia. Już zostanę jego pacjentką do końca!

Lekarz z powołania, pełny ciepła, troski, poświęca swój czas i uwagę na 100%. Został mi polecony przez dwukrotnie rodzącą mamę i zdecydowałam się prowadzić u niego ciążę. Taki lekarz to skarb, nie dość, że profesjonalny, to jeszcze z poczuciem humoru. Bardzo lubię wizyty u tego lekarza!

Lekarz z powołania, pełny ciepła, troski, poświęca swój czas i uwagę na 100%. Został mi polecony przez dwukrotnie rodzącą mamę i zdecydowałam się prowadzić u niego ciążę. Taki lekarz to skarb, nie dość, że profesjonalny, to jeszcze z poczuciem humoru. Bardzo lubię wizyty u tego lekarza!

Polecam Pana Doktora Jacka Wenerskiego-to lekarz-ginekolog z powołania. Jest taktowny, rzeczowy, nie bagatelizuje żadnych niepokojących objawów. Prowadzi moją 2 ciąże. Prywatne wizyty nie są drogie - ja za pierwszą zapłaciłam 100 zł (z usg), a za nastepne 50 lub 70 zł (jezeli było usg). Nie ma problemu z wystawieniem zwolnienia lekarskiego, jeżeli są ku temu podstawy. Od kilku kobiet słyszałam też, że nawet jak przyjmuje na NFZ jest taki sam jak gdy przyjmuje prywatnie. Pieniądze nie są dla niego najważniejsze.Leżałam na patalogii ciąży i okazywał duże zainteresowanie moim i dziecka stanem zdrowia.Na NFZ przyjmuje w przychodni na Kwiatowej i na Rogatce.Prywatnie przyjmuje na Ostrowskiej.Pracuje też w szpitalu na Toruńskiej.Jego telefon 510189585.

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Prowadził moją drugą ciążę. Opieka na 100% pod każdym względem, lekarz na którego złego słowa nie da się powiedzieć. Zainteresował się mną zarówno przed jak i po porodzie jak mało który a miałam do porównania lekarzy innych dziewczyn które tylko narzekały. Lekarz godny polecenia i żałuję tylko że nie trafiłam do niego w ciąży pierwszej.

Pan Jacek to jeden z najmilszych lekarzy, których poznałam, jego podejście jest naprawdę profesjonalne z zarazem ludzkie, w dostępny sposób objaśnia przebieg badań oraz wyniki czy ewentualne leczenie,myślę że znakomicie zna się na swojej profesji.

Bardzo polubiłam Pana Doktora, wzbudza zaufanie gdyż jest świetnym specjalistą, pomaga mi nie tylko w leczeniu ciała ale i ducha :) nawet z chorobą czuję się bezpiecznie pod taką opieką

po pierwszej wizycie już wiedziałam że Pan Doktor będzie "moim lekarzem", Jego kultura i sposób bycia względem pacjentek wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, wiem że żadna choroba z Panem Doktorem nie wygra, nie zawaham oddać się Panu Doktorowi "pod nóż", nie ma drugiego takiego lekarza w Kaliszu - lekarza z powołania który tak szanuje wszelkie życie

Świetny specjalista, poza Rogatką przyjmuje też na Kwiatowej. Godny polecenia, nie spotkałam się jeszcze ze złymi opiniami o nim. Zawsze uśmiechnięty, przyjazny, dobrze wszystko wytłumaczy, trafiłam do niego przypadkiem na kontrolną cytologię, teraz prowadzi moją ciążę i zapewne będzie moim lekarzem przez dłuuugie lata. Według mnie jest najlepszym lekarzem w Kaliszu:) nie ma różnicy czy wizyta jest na NFZ czy prywatnie, zawsze takie samo podejście do pacjentki.

Najlepszy lekarz,jakiego kiedykolwiec spotkałam.Jest moim lekarzem od kilku lat, prowadził moją TRUDNĄ ciążę,która zakończyła sie pomyślnie.Dzięki Niemu moje częste pobyty w szpitalu nie były tragedią-zawsze miły, spokojny, uśmiechnięty, wszystko wytłumaczył.Byłam spokojna, wiedząc, że opiekuje się mną i moim dzieckiem prawdziwy specjalista.jako jeden z nielicznych lekarze na oddziale widział oprócz ciąży również mnie-kobietę.Dziękuję Panie Doktorze

Bezinteresowny, kompetentny, kulturalny, wg. mnie najlepszy specjalista w Kaliszu. Wzorcowo poprowadził moją ciązę, przyjmuje na Rogatce, pracuje też w szpitalu, ma również prywatny gabinet. Jednakowo traktuje refundowane pacjentki, jak i prywatne. Ja chodziłam na fundusz, a czułam sie jakbym przychodziła na prywatne wizyty. Ideał. Polecam z czystym sumieniem.

Bezinteresowny, kompetentny, kulturalny,
wg. mnie najlepszy specjalista w Kaliszu.
Wzorcowo poprowadził moją ciązę,
przyjmuje na Rogatce, pracuje też w szpitalu,
ma również prywatny gabinet.
Jednakowo traktuje refundowane pacjentki, jak i prywatne.
Ja chodziłam na fundusz, a czułam sie jakbym przychodziła na prywatne wizyty.
Ideał.
Polecam z czystym sumieniem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kalisz"?

lek. med.
Bogdan Zięba