Chciałbym bardzo serdecznie polecić chodzenie do p.Wezgraja. Przeszedłem u niego terapię indywidualną i uważam że to był świetny wybór. Moje życie zmieniło się na lepsze, większość problemów została rozwiązana.

Numer do tego gabinetu znalazłam w internecie, na podstawie opinii tutaj i w innych portalach postanowiłam zaryzykować. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim tym którzy naprawdę potrzebują pomocy. Życzliwe i profesjonalne podejście.

Bardzo mała wiedza. Terapia beznadziejna.

Bardzo mała wiedza. Terapia beznadziejna.

Chodziłem do pana Jacka na cotygodniowe wizyty w szpitalu na Słonecznej i jestem bardzo zadowolony z tego co uzyskałem. Klasa sama w sobie!

Polecam wszystkim serdecznie tego psychologa. Miałam naprawdę duże problemy, kompletnie sobie nie radziłam. Trochę przypadkiem trafiłam do pana Wezgraja. Moje życie zaczęło się zmieniać na lepsze.

Byłem jak do tej pory na jednym spotkaniu i jestem bardzo zadowolony. To była dobra rozmowa i dała mi sporo do myślenia. Pan jest bardzo miły i kulturalny. Zobaczymy co będzie dalej, ale jestem dobrej myśli :-)

Chodziłam do tego psychologa przez kilka miesięcy, na początku było ciężko ale ostatecznie wyszło mi to na dobre. Z panem Jackiem rozmawiało mi się bardzo dobrze, pokazał mi wiele nowych sposobów na radzenie sobie z problemami. Ja zdecydowanie polecam!

Bardzo młody, źle się czułam w jego obecności. Nie umiał mi pomoc. Zdecydowanie odradzam.

Polecam tego psychologa. Zajął się mną w sposób fachowy i dał dużo do myślenia. Chodzę do niego z przyjemnością.

Bardzo dobry fachowiec! Motywuje do pracy nad sobą, nie podaje gotowych rozwiązań, zachęca do tworzenia ich samemu. Bardzo dobrze się z nim rozmawia, to konkretny, wiedzący o co mu chodzi facet. Bardzo serdecznie polecam!